Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

TEKLYNX byl jmenován na seznam časopisu Food Logistics mezi nejlepší poskytovatele softwaru a technologií za rok 2021

Datum: 21/12/2021 / Kategorie: Ocenění, Tiskové zprávy

 

Toto ocenění získávají poskytovatelé softwaru a technologií, které zajišťují bezpečnost, efektivitu a spolehlivost globálního dodavatelského řetězce chlazených potravin a nápojů

 

Společnost TEKLYNX International, známá svými řešeními pro značení čárovými kódy, které pomáhají společnostem v potravinářském a nápojovém průmyslu lépe využívat čárových kódů, dnes oznámila, že byla jmenována na seznam časopisu Food Logistics mezi nejlepší poskytovatele softwaru a technologií za rok 2021. Na tomto seznamu figurují poskytovatelé softwaru a technologií, kteří pomáhají zajistit bezpečnost, efektivitu a spolehlivost globálního dodavatelského řetězce chlazených potravin a nápojů. 

 

„Jsme hrdí na to, že jsme získali ocenění nejlepšího poskytovatele softwaru a technologií časopisu Food Logistics za rok 2021. Toto ocenění zdůrazňuje náš trvalý závazek poskytovat našim zákazníkům v celém potravinářském a nápojovém dodavatelském řetězci vysoce kvalitní software pro značení čárovými kódy a automatizaci tisku, škálovatelná podniková řešení speciálně zaměřená na jedinečné požadavky výrobců potravin a nápojů a bezkonkurenční zákaznickou podporu,“ říká Doug Niemeyer, generální ředitel společnosti TEKLYNX Americas. 

 

Společnost TEKLYNX již více než 30 let pomáhá společnostem v potravinářském a nápojovém průmyslu zefektivnit značení a dodržování neustále měnícího se seznamu předpisů, včetně značení výživových údajů, značení alergenů, Iniciativy pro sledovatelnost (PTI) a zákona o bezpečnosti při modernizaci potravin (FSMA) . Software pro značení čárovými kódy TEKLYNX celý proces značení zjednodušuje: od začátku práce se vzorovými štítky TEKLYNX, díky kterým získáte náskok při plnění průmyslových standardů značení, přes shromažďování dat pro produktové etikety z váhy či skeneru, integraci tisku štítků a sledování zásob až po centrální správu celého procesu značení z jediného místa na pracovišti nebo v cloudu.

 

„Vývoj softwaru a nově vznikající technologie jsou tím, díky čemu se svět točí. Jsou tím, díky čemu fungují dodavatelské řetězce, i když se svět zastaví. Jsou tím, co udržuje lidi, produkty i rostliny v bezpečí. Umožňují sledovatelnost, viditelnost, efektivitu a důvěryhodnost. A vítězové letošní ceny dokazují, že neexistují žádná omezení toho, co software a technologie v oblasti dodavatelských řetězců dokáží,“ říká Marina Mayer, šéfredaktorka Food Logistics a ředitelka Supply & Demand Chain Executive. 

 

O výherci letošního ocenění se dozvíme více v listopadovém/prosincovém vydání časopisu Food Logistics. Přejděte na Foodlogistics.com kde si můžete zobrazit úplný seznam nejlepších poskytovatelů softwaru a technologií. 

 

Další informace o softwaru TEKLYNX pro značení potravin a nápojů naleznete na adrese teklynx.com/food-beverage nebo si stáhněte eKnihu TEKLYNX – Jak se zorientovat v požadavcích na značení potravin . 

 

O TEKLYNX INTERNATIONAL

 

TEKLYNX International pomáhá dodavatelským řetězcům fungovat lépe. Více než 750 000 firem ve více než 170 zemích dnes důvěřuje integrovaným produktům pro navrhování štítků s čárovými a RFID kódy od společnosti TEKLYNX a také lidem, kteří za těmito řešeními stojí. Jejich procesy značení čárovými kódy jsou tak efektivní, přesné, bezpečné a v souladu s požadavky jejich odvětví. Se svými více než třiceti lety zkušeností je TEKLYNX světovým lídrem díky spolehlivému softwaru a vynikající zákaznické podpoře. Více informací o tom, jak komunita TEKLYNX pomáhá společnostem napříč různými odvětvími po celém světě, naleznete na teklynx.com nebo zavolejte na pobočku TEKLYNX ve vaší oblasti. Barcode Better™ s TEKLYNX.  

 

O FOOD LOGISTICS 

 

Food Logistics má více než 26 000 vedoucích pracovníků v dodavatelském řetězci celosvětového potravinářského a nápojového průmyslu, včetně vedoucích pracovníků v potravinářském sektoru (pěstitelé, výrobci, velkoobchodníci a prodejci) a logistickém sektoru (doprava, skladování, distribuce, software, a technologie), kteří sdílejí společný zájem o provoz a obchodní aspekty globálního dodavatelského řetězce chlazených potravin. Food Logistics a sesterská publikace Supply & Demand Chain Executive jsou také domovem podcastových kanálů L.I.N.K. a L.I.N.K. Educate, L.I.N.K. Live, SCN Summit, SupplyChainLearningCenter.com a dalších. Přejděte na Foodlogistics.com kde se dozvíte více. 

Zpět na novinky