Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Firma TEKLYNX została nominowana przez Food Logistics do nagrody Top Software & Technology Providers 2021

Data: 21/12/2021 / Kategoria: Nagrody, Artykuły prasowe

 

Nagroda ta jest przyznawana dostawcom oprogramowania i technologii, którzy zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność globalnego łańcucha chłodniczego żywności i napojów

 

Firma TEKLYNX International, znana jako dostawca oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi, które pomaga tworzyć lepsze kody kreskowe firmom z branży żywności i napojów, ogłosiła dzisiaj, że została nominowana do prestiżowej nagrody Top Software & Technology Providers 2021 przez Food Logistics, która przyznawana jest dostawcom oprogramowania i technologii zapewniającym bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność globalnego łańcucha chłodniczego żywności i napojów. 

 

„Jesteśmy dumni z nominacji do nagrody Top Software & Technology Providers 2021 przyznawanej przez Food Logistics. Podkreśla to nasze nieustanne zaangażowanie w dostarczanie klientom wysokiej jakości oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi oraz automatyzacji druku, skalowalnych rozwiązań dla przedsiębiorstw w całym łańcuchu dostaw żywności i napojów, specjalnie dostosowanych do specyficznych wymagań producentów żywności i napojów, a także niezrównanej obsługi klienta” – mówi Doug Niemeyer, dyrektor generalny TEKLYNX Americas. 

 

Od ponad 30 lat firma TEKLYNX wspiera przedsiębiorstwa z branży żywności i napojów usprawnić operacje związane z etykietowaniem i zachować zgodność z rosnącą listą przepisów dotyczących etykiet, takich jak znakowanie informacji o wartościach odżywczych, znakowanie alergenów, Produce Traceability Initiative (PTI) etykietowanie, a także zgodność z ustawą o modernizacji bezpieczeństwa żywności (Food Safety Modernization Act, FSMA). Oprogramowanie TEKLYNX do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi pomaga uprościć cały proces etykietowania: od rozpoczęcia pracy z próbkami etykiet TEKLYNX, aby uzyskać przewagę w zakresie zgodności z normami branżowych, poprzez zbieranie danych do etykiet produktów z wag lub skanerów, integrację operacji drukowania etykiet i śledzenia zapasów, po centralne zarządzanie całym procesem etykietowania producentów żywności z jednej lokalizacji w siedzibie firmy lub w chmurze.

 

„Rozwój oprogramowania i nowo powstające technologie są motorem napędowym świata. To dzięki nim łańcuchy dostaw są w ruchu, nawet gdy świat się zatrzymuje. Dzięki nim ludzie, produkty i rośliny są bezpieczne. Zapewniają identyfikowalność, widoczność, efektywność i wiarygodność. Tegoroczni zwycięzcy udowadniają, że nie ma żadnych ograniczeń w kwestii możliwości oprogramowania i technologii dla łańcucha dostaw” – mówi Marina Mayer, redaktor naczelna Food Logistics oraz Supply & Demand Chain Executive. 

 

Laureaci tegorocznej nagrody zostaną przedstawieni w grudniowo-listopadowym wydaniu drukowanym Food Logistics 2021 r. Przejdź do FoodLogistics.com w celu zapoznania się z pełną listą firm wyróżnionych na liście Top Software & Technology Providers. 

 

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu TEKLYNX do tworzenia etykiet żywności i napojów na stronie teklynx.com/food-beverage lub pobierz e-book firmy TEKLYNX Nawigowanie wśród wymagań dotyczących etykietowania żywności.

 

INFORMACJE O FIRMIE TEKLYNX INTERNATIONAL

 

TEKLYNX International pomaga zwiększyć skuteczność łańcuchów dostaw. Zintegrowane produkty firmy TEKLYNX do projektowania etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz tworzący je inżynierowie cieszą się zaufaniem ponad 750 000 firm z ponad 170 krajów, ponieważ dzięki nim operacje znakowania kodami kreskowymi stają się wydajne, dokładne, bezpieczne oraz zgodne z wymaganiami branżowymi. Firma TEKLYNX jest światowym liderem z ponad 30-letnim doświadczeniem dzięki niezawodności oprogramowania oraz najwyższej klasie obsługi klienta. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak społeczność TEKLYNX wspiera firmy z różnych branż na całym świecie, odwiedź stronę teklynx.com lub skontaktuj się telefonicznie z firmą TEKLYNX w Twoim regionie. Barcode Better™ z TEKLYNX.  

 

INFORMACJE O FOOD LOGISTICS 

 

Food Logistics dociera do ponad 26 000 menedżerów łańcucha dostaw w globalnym przemyśle żywności i napojów, w tym menedżerów z sektora spożywczego (plantatorzy, producenci, wytwórcy, hurtownicy i sklepy spożywcze) oraz z sekcji logistycznej (transport, magazynowanie, dystrybucja, oprogramowanie i technologia), których łączy zainteresowanie operacjami i aspektami biznesowymi globalnego łańcucha chłodniczego żywności. Food Logistics i siostrzana publikacja Supply & Demand Chain Executive są również organizatorami kanałów podcastów L.I.N.K. i L.I.N.K. Educate, L.I.N.K. Live, SCN Summit, SupplyChainLearningCenter.com i innych. Przejdź do FoodLogistics.com w celu uzyskania dodatkowych informacji. 

Wróć do wiadomości