Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Hakkında

TEKLYNX Tedarik ve Talep Zinciri Yönetimi 2018 SDCE En İyi 100 Tedarik Zinciri Projesi Listesine Adını Yazdırdı

Tarih: 25/06/2018 / Kategori: Basın bültenleri, Ödüler

 

Supply & Demand Chain Executive Award

TEKLYNX International, dünyanın önde gelen barkod ve RFID etiketleme yazılımı geliştiricisi ve çözüm tedarikçisi, bugün şu liste için seçildiğini duyurdu: Tedarik ve Talep Zinciri Yönetimi 2018 SDCE En İyi 100 Tedarik Zinciri Projesi. Yıllık listede tedarik zinciri çözümü ve hizmet sağlayıcılarının müşterilerine ve istemcilerine tedarik zinciri mükemmeliyetini elde etmelerine ve kendi tedarik zincirlerinin başarılı olmasına nasıl yardım ettiğini gösterilmektedir. Tedarik ve Talep Zinciri Yönetimi editörü, John Yuva şunları söylemektedir, “Her şeyden önce, başarılı ve yenilikçi projeleri için bu yılın En İyi 100 kazananlarını kutlamak isteriz, sundukları projeler tüm boyutlardaki şirketlere tedarik zincirlerinde nelerin başarılabilir olduğunu göstermesi açısından bir model olarak alınabilir,”. “Şirket büyüklüğüne bakılmaksızın, bu projeler verimlilik tiplerine sınıfının en iyi örnekleridir ve gerçek sonuçlar tedarik zinciri yöneticilerinin kendi operasyonlarında ilerlemeye yönelik çaba göstermesi gerektiği sonucu vermiştir. 2018 yılı ödül kazanan şirket bu noktalara nasıl ulaşılacağına dair yol haritası sağladı.”

 

TEKLYNX, tıbbi cihaz üreticisi MicroVention şirketinin TEKLYNX CENTRAL CFR işletme barkod etiketleme yazılımı çözümü ile Enterprise Resource Planning (ERP) entegrasyonunda oynadığı rol ile ilgili olarak bu yılın SDCE En İyi 100 ödülünü kazandı. Başarılı uygulama MicroVention şirketini etiketleme operasyonlarını küresel bazda denetlenmesini ve üretim verimliliğinde %50 geliştirmeye katkıda bulunmasını sağladı. Proje ayrıca dünya üzerinde herhangi yerden sanal olarak sonsuz sayıda yazıcıya kadar etiket basma kabiliyeti sağlayarak MicroVention şirketinin artan çok kullanıcılı, çok tesisli kapsama alanını desteklemesi kabiliyetini geliştirdi. MicroVention ayrıca TEKLYNX CENTRAL CFR yazılımından FDA uyumluluk standartları 21 CFR Part 11 ve Unique Device Identification (UDI) gereksinimleri gibi tıbbi cihaz üreticisi etiketleme yönetmeliklerine uyum sağlamak için yararlanır.

 

TEKLYNX Genel Müdürü, Doug Niemeyer şöyle açıklamaktadır “Tedarik ve Talep Zinciri Yönetimi En İyi 100 Tedarik Zinciri Projesi listesine dahil olmaktan gurur duyuyoruz”. “MicroVention şirketinin TEKLYNX CENTRAL CFR ile başarılı ERP entegrasyonu ve elde edilen operasyonel gelişimler, barkod ve RFID etiketleme çözümlerimizin zaman içerisinde şirketlerin daha iyi işlemesine yardım edeceğinden emin olunmasına yönelik olarak çeşitli endüstriler faaliyet gösteren her büyüklükte şirketler iş birliği yaptığımızı yansıtmaktadır.”

 

TEKLYNX, zamanla şirketlerle birlikte büyümek için tasarlanan sıralı çözümler portföyü sunup şirketlerin düşük başlangıç maliyetiyle TEKLYNX kullanımına başlamasına izin vererek abonelik lisansı sunan tek barkod etiketleme çözümü tedarikçisidir. Tedarik ve Talep Zinciri Yönetimi 2018 100 En İyi Tedarik Zinciri Projeleri tam listesini görüntülemek için buraya tıklayın.

 

Haberlere geri dön