Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX zdobywa miejsce na liście Supply & Demand Chain Executive 2018 SDCE Top 100 dla najlepszych projektów łańcucha dostaw

Data: 25/06/2018 / Kategoria: Artykuły prasowe, Nagrody

 

Supply & Demand Chain Executive Award

TEKLYNX International, światowy lider w zakresie oprogramowania do etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz dostawca rozwiązań, ogłasza otrzymanie nagrody magazynu Supply & Demand Chain Executive 2018 SDCE Top 100 dla najlepszych projektów z zakresu łańcucha dostaw. Coroczna lista pokazuje, w jaki sposób dostawcy rozwiązań i usług związanych z łańcuchem dostaw pomagają swoim klientom i konsumentom w osiąganiu doskonałości w kontekście łańcucha dostaw oraz przygotowują swoje łańcuchy dostaw na sukces. „Najpierw chcemy pogratulować zwycięzcom tegorocznej edycji Top 100 wdrożenia udanych, innowacyjnych projektów, które służą za wzór do naśladowania dla firm wszystkich rozmiarów, które chcą osiągnąć sukces w swoich łańcuchach dostaw”, mówi John Yuva, redaktor Supply & Demand Chain Executive. „Niezależnie od rozmiaru firmy te projekty są najlepszymi w swojej klasie przykładami wydajności i wyników końcowych, do których powinni dążyć wszyscy menedżerowie łańcucha dostaw w swoich operacjach. Nasi zwycięzcy z 2018 r. stanowią swoisty drogowskaz umożliwiający osiągnięcie tego sukcesu”.

 

Firma TEKLYNX zdobyła tegoroczną nagrodę SDCE Top 100 za swoją rolę w integracji systemu ERP producenta urządzeń medycznych, MicroVention, z przemysłowym rozwiązaniem do etykietowania z kodami kreskowymi, TEKLYNX CENTRAL CFR. Pomyślne wdrożenie rozwiązania uprościło globalne operacje etykietowania MicroVention, jednocześnie zapewniając 50% poprawę wydajności produkcji. Projekt poprawił również zdolność firmy MicroVention do wspierania rosnącego środowiska obejmującego wielu użytkowników i wiele zakładów, zapewniając możliwość drukowania etykiet z dowolnego miejsca na świecie na praktycznie nieograniczonej liczbie drukarek. Firma MicroVention wykorzystuje również rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL CFR , aby zapewniać zgodność z przepisami dla producentów urządzeń medycznych, np. przepisami FDA 21 CFR, część 11 oraz wymaganiami standardu Unique Device Identification (UDI).

 

„Jesteśmy dumni, że udało nam się znaleźć na liście 100 najlepszych projektów łańcucha dostaw Supply & Demand Chain Executive”, mówi Doug Niemeyer, dyrektor generalny TEKLYNX. „Pomyślna integracja systemu ERP firmy MicroVention z rozwiązaniem TEKLYNX CENTRAL CFR oraz wynikające z niej usprawnienia operacyjne odzwierciedlają nasze zaangażowanie we współpracę partnerską z firmami wszystkich rozmiarów w różnych branżach. Dzięki temu upewniamy się, że nasze rozwiązania z zakresu etykiet z kodami kreskowymi i technologią RFID pomagają firmom w coraz lepszym działaniu”.

 

Firma TEKLYNX jest jedynym dostawcą oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi, który oferuje licencjonowanie oparte na subskrypcji – umożliwiając firmom korzystanie z oprogramowania TEKLYNX przy niskich kosztach początkowych – jednocześnie oferując portfolio stopniowanych rozwiązań zaprojektowanych tak, aby rosnąć wraz z firmą. Aby wyświetlić pełną listę najlepszych projektów łańcucha dostaw Supply & Demand Chain Executive 2018 100 Top , kliknij tutaj.

 

Wróć do wiadomości