Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Redystrybutor przemysłu spożywczego zautomatyzuje zadania drukowania na ponad 300 drukarkach i poprawia dokładność etykietowania za pomocą SENTINEL

Troy Schenk Menedżer systemów magazynowych Dot Foods

„Przyjrzeliśmy się kilkunastu różnym dostawcom oprogramowania, a następnie wybraliśmy TEKLYNX jako naszą nową platformę do etykietowania. Wybraliśmy TEKLYNX ze względu na wsparcie i łatwość użytkowania. Partnerstwo to dobrze nam zrobiło”.

Data: 05/11/2019 / Kategoria: Analizy przypadków

 

TEKLYNX International, wiodąca na świecie firma zajmująca się programowaniem i dostawą oprogramowania do etykietowania RFID, poinformowała, że wdrażana w wielu lokalizacjach implementacja rozwiązania do automatyzacji druku, SENTINEL, znacznie poprawiła dokładność, wydajność oraz zgodność z przepisami branżowymi w przypadku północnoamerykańskiego dystrybutora żywności, Dot Foods.  

 

Największy redystrybutor przemysłu spożywczego w Stanach Zjednoczonych, Dot Foods, odnotował wzrost w swoich 14 centrach dystrybucji, co spowodowało ponowną ocenę ich działań związanych z etykietowaniem. Centra dystrybucji Dot Foods, zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku, doprowadziły do zapotrzebowania na nowe, nowoczesne szablony etykiet oraz nowe drukarki, aby zaspokoić ich potrzeby w zakresie etykietowania. W przypadku poprzedniego dostawcy oprogramowania do projektowania etykiet firma Dot Foods miała trudności ze spełnieniem wymogów bezpieczeństwa w zakresie wewnętrznych standardów wysokiej dostępności (HA) i korzystała z przestarzałych plików etykiet, które miały trudności z komunikacją z nowoczesnymi drukarkami wewnętrznymi.  

„Korzystaliśmy z innej platformy od innego dostawcy i przerastaliśmy ich możliwości, a także mieliśmy problemy ze wsparciem”, stwierdza Troy Schenk, menadżer systemów magazynowych Dot Foods. „Przyjrzeliśmy się kilkunastu różnym dostawcom oprogramowania, a następnie wybraliśmy TEKLYNX jako naszą nową platformę do etykietowania. Wybraliśmy TEKLYNX ze względu na wsparcie i łatwość użytkowania. Partnerstwo to dobrze nam zrobiło”.  

Firma Dot Foods szukała rozwiązania do etykietowania, które mogłoby obsługiwać druk na ponad 300 drukarkach, spełniać wewnętrzne wymogi bezpieczeństwa etykietowania w celu utrzymania środowiska HA, wykonać bezproblemową integrację z istniejącym systemem WMS, JDA, oraz poprawić niezawodność w środowisku etykietowania. Zespół TEKLYNX Enterprise ustalił, że CODESOFT, zaawansowane oprogramowanie do tworzenia i integracji etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX oraz SENTINEL, rozwiązanie automatyzacji druku TEKLYNX będą odpowiednie dla Dot Foods. Wdrożenie CODESOFT i SENTINEL przyczyniło się do znacznej poprawy jakości etykietowania w Dot Foods. W szczególności integracja etykietowania WMS pozwoliła Dot Foods na zwiększenie szybkości drukowania i zwiększenie dokładności etykietowania do 99%.  

Wdrożenie przez Dot Foods CODESOFT i SENTINEL TEKLYNX doprowadziło do dalszego zwiększenia efektywności etykietowania, poprzez:  


„Jednym z największych atutów TEKLYNX jest zdolność do ścisłej współpracy z klientami, aby pomóc im w tworzeniu lepszych kodów kreskowych”, mówi Doug Niemeyer, dyrektor generalny TEKLYNX Americas. „Jesteśmy dumni z tego, że nasze zautomatyzowane drukowanie etykiet na poziomie przedsiębiorstwa poprawia dokładność i zwiększa wydajność, dając Dot Foods możliwość utrzymania wzrostu w łańcuchu dostaw przemysłu spożywczego.” 

Aby dowiedzieć się więcej o doświadczeniach Dot Foods z CODESOFT i SENTINEL, pobierz pełne studium przypadku klikając tutaj.

Wróć do wiadomości