Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: TEKLYNX CENTRAL 5.0 přichází

TEKLYNX CENTRAL 5.0 přichází

TEKLYNX CENTRAL 5.0 přichází!

 

TEKLYNX CENTRAL 5.0 zahrnuje zajímavá vylepšení, která podporují transformaci digitálního značení nové generace, pro výrobce po celém světě. Toto video vyzdvihuje šest klíčových vylepšení v TEKLYNX CENTRAL 5.0.

 

Vyžádejte si demo TEKLYNX CENTRAL 5.0 ještě dnes, a zažijte silnější přítomnost pro lepší budoucnost!

 
 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

TEKLYNX CENTRAL 5.0 přichází. Software pro podnikovou správu štítků výrobcům všech velikostí nabízí centralizované řešení, které zahrnuje navrhování štítků, zabezpečení a sledovatelnost a automatizaci tisku s cílem podpořit transformaci digitálního značení nové generace.

 

Spolehlivost, stabilita a snadnost použití jsou jádrem těchto šesti klíčových vylepšení TEKLYNX CENTRAL, díky kterým bude vaše prostředí pro značení ještě silnější.

 

První vylepšení usnadňuje instalaci, migraci a údržbu backendových databází tím, že automaticky kontroluje jejich schopnost vytvářet, upravovat a reorganizovat stávající struktury a přitom rozpoznávat další, již nainstalované databáze. Proces aktualizace je ještě jednodušší, pokud aktualizaci nebo instalaci provedete ve spojení s vaší stávající aplikací CENTRAL.

 

Tiskové rozhraní TEKLYNX CENTRAL 5.0 jde také všude tam, kam jdete vy. Mobilní aplikace pro Android a iOS umožňuje zadávat hodnoty, vracet štítky a tisknout.

 

Nyní můžete také provést skutečný přetisk štítků bez úpravy původních tiskových dat. Můžete tak znovu vytisknout původní data expirace, data balení, čítače a jakékoli další důležité informace.

 

Naše instalace TEKLYNX CENTRAL 5.0 vám nyní umožňuje spustit několik logicky řízených tiskových rozhraní, která vyhovují řadě pracovních postupů tisku štítků ve vaší společnosti. Tato další flexibilita umožňuje, že různé tiskové logiky fungují harmonicky. Prohledávají štítky podle ID produktu, čísla pracovní objednávky nebo jakékoli jiné informace, kterou vaše obchodní logika vyžaduje.

 

Tato nová funkce dashboardu vám umožňuje činit lepší obchodní rozhodnutí díky tomu, že identifikuje nejaktivnější uživatele tisku, nejpoužívanější tiskárny a nejčastěji značené produkty.

 

Naše nová funkce metadat vám ušetří čas a prostor v úložišti štítků tím, že vám umožní předfiltrovat šablony pomocí systémem vygenerovaných metadat nebo uživatelem vygenerovaných značek. To vám umožní rychle najít štítky s vlastnostmi, které potřebujete, což eliminuje potřebu vytvářet pokaždé novou šablonu.

 

Navštivte naše webové stránky a vyžádejte si demoverzi TEKLYNX CENTRAL 5. Zažijte silnější přítomnost pro lepší budoucnost!

Zjistěte více o tom, jak může TEKLYNX CENTRAL pomoci vaší organizaci. Vyžádejte si ukázku.

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole