Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

Společnost TEKLYNX byla jmenována na seznam časopisu Food Logistics „FL100+“ pro rok 2019 mezi nejlepší poskytovatele softwaru a technologií

Datum: 17/12/2019 / Kategorie: Tiskové zprávy, Ocenění

 

Společnost TEKLYNX, přední poskytovatel řešení pro značení čárovými kódy, se pátým rokem umístila na prvním místě žebříčku světových poskytovatelů softwaru pro dodavatelský řetězec v potravinářském a nápojovém odvětví.

 

TEKLYNX International, přední světová společnost zabývající se vývojem a poskytovatel softwaru pro značení čárovými kódy a RFID, dnes oznámila, že byla nominována na seznam časopisu Food Logistics „ FL100+“ mezi nejlepší poskytovatele softwaru a technologií to již pátý rok po sobě. Vytoužený, každoroční seznam slouží jako průvodce poskytovateli softwaru a technologií, jejichž produkty a služby jsou pro společnosti v dodavatelském řetězci v potravinářském a nápojovém průmyslu rozhodující.

 

„Jsme hrdí na to, že již pátý rok po sobě jsme byli zvoleni na prestižní seznam časopisu Food Logistics – „FL100 +“. Je to pro naši společnost čest, protože to dokazuje, že je společnost TEKLYNX i nadále odhodlána potravinářskému a nápojovému průmyslu poskytovat efektivní a škálovatelná softwarová řešení pro značení čárovými kódy a RFID a zároveň poskytovat bezkonkurenční zákaznickou podporu, která našim uživatelům pomáhá čárových kódů lépe využívat, “uvádí generální ředitel společnosti TEKLYNX Americas , Doug Niemeyer.

 

Po celá desetiletí společnost TEKLYNX pomáhá potravinářským a nápojovým společnostem zefektivňovat jejich značení a držet přitom krok se současnými předpisy týkajícími se značení potravin a nápojů, jako je iniciativa pro vysledovatelnost produktů (PTI), zákon o modernizaci bezpečnosti potravin (FSMA), nařízení o poskytování informací o potravinách spotřebitelům (FIC) a kalifornský návrh 65. Software pro značení pomocí štítků s čárovými kódy od společnosti TEKLYNX také umí programově zvýrazňovat alergeny, objeví-li se na seznamu složek, a také zdůrazňovat nutriční údaje a další klíčové komponenty štítku pomocí funkce dynamického navrhování TEKLYNX WYSIWYG („What You See Is What You Get“ – „To, co vidíte, dostanete“). Chcete-li se dozvědět více, nahlédněte do eKnihy „Průvodce požadavky na značení potravin TEKLYNX“..

 

„Ať už používáte senzory ke sledování kritických teplot u rychle se kazících produktů, nebo WMS pro řízení toku zásob ve vašem skladu, software a technologie hrají v potravinářském a nápojovém průmyslu zásadní roli,“ poznamenává John R. Yuva, editor časopisu Food Logistics a jeho sesterské publikace Supply & Demand Chain Executive. „Transparentnost a bezpečnost globálního digitálního dodavatelského řetězce v potravinářství by bez inovací v softwaru a technologiích neexistovala. Příjemci nominace FL100+ pomáhají při dodržování předpisů a regulačních změn v dodavatelském řetězci, z čehož těží všichni od farmáře přes zpracovatele potravin až po spotřebitele.“

 

Dnes je TEKLYNX jediným poskytovatelem řešení pro značení čárovými kódy, který nabízí licenci formou předplatného a také možnost tisku na neomezeném počtu tiskáren bez dalších poplatků za aplikace pro navrhování. Potravinářské a nápojové společnosti mohou využívat cenově výhodné možnosti síťové licence pro více uživatelů a odstupňovaných softwarových řešení, která v průběhu času podporují jejich růst.

 

Profily společností uvedených na letošním seznamu poskytovatelů softwaru a technologií FL100+ budou uvedeny v prosincovém vydání časopisu Food Logistics a také online na adrese www.foodlogistics.com a www.teklynx.com

 

Zpět na novinky