Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Firma TEKLYNX podczas Food Logistics’ 2019 FL100+ zostaje uznana za najlepszego dostawcę oprogramowania i technologii

Data: 17/12/2019 / Kategoria: Artykuły prasowe, Nagrody

 

Wiodący dostawca rozwiązań do etykietowania kodami kreskowymi TEKLYNX już piąty rok z rzędu znalazł się na szczycie listy dostawców oprogramowania globalnego łańcucha dostaw żywności i napojów, sporządzanej w ramach ważnej biznesowej publikacji.

 

TEKLYNX International, wiodąca na świecie firma zajmująca się programowaniem i dostawą oprogramowania do etykietowania RFID, już piąty rok z rzędu trafiła na szczyt listy Food Logistics 2019 FL100+ Top Software and Technology Providers. Będąca szczytem marzeń roczna lista służy jako przewodnik po dostawcach oprogramowania i technologii, których produkty i usługi mają kluczowe znaczenie dla firm w globalnym łańcuchu dostaw żywności i napojów.

 

“Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani na prestiżową listę FL100+ Food Logistics już piąty rok z rzędu. To zaszczyt dla naszej firmy, ponieważ jest to dowodem na ciągłe zaangażowanie firmy TEKLYNX w dostarczanie branży spożywczej wydajnych i skalowalnych rozwiązań w zakresie etykietowania kodami kreskowymi i oprogramowania RFID, przy jednoczesnym zapewnieniu niezrównanej obsługi klienta, aby pomóc naszym użytkownikom w tworzeniu lepszych kodów kreskowych”, mówi dyrektor generalny TEKLYNX Americas, Doug Niemeyer.

 

Od dziesięcioleci TEKLYNX pomaga firmom produkującym żywność i napoje usprawniać ich działania związane z etykietowaniem, jednocześnie wyprzedzając obowiązujące przepisy dotyczące etykietowania żywności i napojów, takie jak inicjatywa dotycząca możliwości identyfikacji produktów (PTI), ustawa o modernizacji bezpieczeństwa żywności (FSMA), informacja o żywności dla konsumentów (FIC) i kalifornijska propozycja 65. Oprogramowanie do etykietowania kodów kreskowych TEKLYNX może również programowo podkreślać alergeny pojawiające się na liście składników, a także podkreślać fakty żywieniowe i inne kluczowe składniki etykiet dzięki dynamicznej funkcji stylistycznej TEKLYNX WYSIWYG („To, co widzisz, to dokładnie to, co dostajesz”). Aby dowiedzieć się więcej, przejrzyj eBook - Przewodnik po wymaganiach w etykietowaniu żywności TEKLYNX.

 

„Niezależnie od tego, czy używa się czujników do monitorowania krytycznych temperatur produktów łatwo psujących się, czy WMS do zarządzania przepływami zapasów w magazynie, oprogramowanie i technologia odgrywają kluczową rolę w przemyśle spożywczym”, zauważa John R. Yuva, redaktor naczelny Food Logistics i siostrzanej publikacji, Supply & Demand Chain Executive. „Przejrzystość i bezpieczeństwo globalnego cyfrowego łańcucha dostaw żywności nie istniałyby bez innowacji w zakresie oprogramowania i technologii. Nasi odbiorcy FL100+ pomagają budować zgodność łańcucha dostaw ze zmianami w przepisach, co przynosi korzyści wszystkim, od rolnika przez przetwórcę żywności po konsumenta”.

 

Obecnie TEKLYNX jest jedynym dostawcą rozwiązań do etykietowania kodami kreskowymi, który oferuje licencje subskrypcyjne, a także możliwość drukowania na nieograniczonych drukarkach bez dodatkowych opłat za aplikacje do projektowania etykiet. Firmy produkujące żywność i napoje mogą korzystać z opłacalnych opcji licencjonowania sieci wielu użytkowników i wielopoziomowych rozwiązań oprogramowania, które w miarę upływu czasu wspierają ich rozwój.

 

Profile firm z tegorocznej listy najlepszych dostawców oprogramowania i technologii FL100+ będą dostępne w grudniowym wydaniu Food Logistics, a także online na stronie www.foodlogistics.com oraz www.teklynx.com

 

Wróć do wiadomości