Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

TEKLYNX International získává místo na seznamu časopisu Food Logistics „FL100+“

Datum: 18/12/2015 / Kategorie: Tiskové zprávy, Ocenění

 

TEKLYNX International, přední světová společnost zabývající se vývojem a poskytováním softwaru pro značení čárovými kódy a RFID, dnes oznámila, že se umístila na proslulém seznamu časopisu Food Logistics „FL100+“. Výběrový seznam zveřejněný v roce 2015 v listopadovém/prosincovém vydání časopisu Food Logistics zahrnuje poskytovatele softwaru a technologií, kteří mají významnou roli v globálním dodavatelském řetězci v potravinářském a nápojovém průmyslu.

 

„Jsme poctěni, že jsme byli zvoleni na prestižní seznam časopisu Food Logistics „FL100+“ , protože to představuje závazek společnosti TEKLYNX poskytovat potravinářskému a nápojovému průmyslu vysoce účinná softwarová řešení pro značení čárovými kódy a bezkonkurenční služby zákazníkům,“ uvádí Doug Niemeyer, generální ředitel společnosti. „Ať už se jedná o pomoc společnostem, jako je kanadská Oakrun Farm Bakery, spravovat velké množství štítků, nebo výrazně redukovat počet chyb ve značení a zbytečné plýtvání zásobami u velkých společností, jako je Sartori, výrobci potravin a nápojů, velkoobchodníci a maloobchodníci hledají řešení TEKLYNX pro značení čárovými kódy a RFID, aby jejich značení bylo bezpečné, spolehlivé, efektivní a aby vyhovovaly požadavkům.“

 

Po celá desetiletí společnost TEKLYNX pomáhá výrobcům potravin a nápojů zefektivňovat značení a přitom udržovat krok s aktuálními předpisy specifickými pro dané odvětví, jako jsou Produce Traceability Initiative (PTI), Food Information for Consumer (FIC), a také zdůrazňovat nutriční údaje pomocí funkce dynamického navrhování TEKLYNX WYSIWYG („What You See Is What You Get“ – „Co vidíte, to dostanete“).

 

Další funkce a výhody softwaru TEKLYNX pro potravinářský a nápojový průmysl zahrnují:

 

 

Dnes je TEKLYNX jediným poskytovatelem řešení pro značení čárovými kódy, který nabízí licencování formou předplatného – umožňuje společnostem v potravinářském a nápojovém průmyslu začít TEKLYNX používat při nízkých pořizovacích nákladech. Přitom nabízí portfolio odstupňovaných řešení, která splňují požadavky na značení společností všech velikostí a je navrženo tak, aby s nimi v průběhu času rostlo.

 

Do letošního seznamu časopisu Food Logistics „FL100+“ se přihlásilo přes 150 společností , což je více než kterýkoli předchozí rok. Pro zobrazení 12. výroční publikace „FL100+“ navštivte foodlogistics.com a pro více informací o softwarových řešeních TEKLYNX pro značení pomocí čárových kódů navštivte teklynx.com..

 

O společnosti TEKLYNX International

TEKLYNX International je přední světovou společností zabývající se vývojem softwaru a poskytovatelem řešení pro značení pomocí čárových kódů a RFID. Společnost TEKLYNX, která je v tomto odvětví inovátorem po více než 30 let, společnostem pomáhá hladce a efektivně implementovat řešení pro značení, která zefektivňují jejich činnosti a přitom jim pomáhají udržovat krok s novými předpisy specifickými pro dané odvětví. TEKLYNX je světově uznávaný pro svůj zákaznický servis; nabízí flexibilní možnosti nákupu, bezkonkurenční služby a podporu a komplexní nabídku produktů, která s firmou v průběhu času roste. TEKLYNX působí ve Spojených státech, Evropě, Japonsku, Latinské Americe, Číně a Singapuru a více než 630 000 společností ve více než 120 zemích u něj vyhledává integrovaná softwarová řešení pro svůj standard úspěchu.

 

Více se dozvíte na teklynx.com,, , LinkedIn, Twitter @Teklynx a Facebook.com/TEKLYNXInternational.

Zpět na novinky