Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX International dostaje się na uznaną listę FL100+ magazynu Food Logistics

Data: 18/12/2015 / Kategoria: Artykuły prasowe, Nagrody

 

TEKLYNX International, wiodący globalny deweloper oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz dostawca rozwiązań, ogłasza zdobycie miejsca na uznanej liście FL100+ magazynu Food Logistics . Selektywna lista, zamieszczona w wydaniu magazynu Food Logistics z listopada/grudnia 2015 r. obejmuje dostawców oprogramowania i technologii, którzy odgrywają dużą rolę w globalnym łańcuchu dostaw w branży spożywczej.

 

„Jesteśmy dumni, że drugi rok z rzędu udało nam się znaleźć na prestiżowej liście FL100+ magazynu Food Logistics , ponieważ to osiągnięcie podkreśla zaangażowanie firmy TEKLYNX w zapewnianie niezwykle efektywnych rozwiązań z zakresu oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi w branży spożywczej oraz oferowanie niezrównanego wsparcia dla klientów”, mówi dyrektor generalny TEKLYNX, Doug Niemeyer. „Od pomocy firmom, takim jak kanadyjska Oakrun Farm Bakery , w zarządzaniu wieloma etykietami po znaczną redukcję błędów etykietowania i strat magazynowych w większych firmach, takich jak Sartori Company – producenci w branży spożywczej, hurtownicy i sprzedawcy detaliczni polegają na rozwiązaniach TEKLYNX do etykietowania z kodami kreskowymi i technologią RFID, aby tworzyć bezpieczne, niezawodne, zgodne i wydajne etykiety”.

 

Od dekad firma TEKLYNX pomagała firmom w przemyśle żywności i napojów w upraszczaniu procesów etykietowania przy jednoczesnym zapewnianiu zgodności z bieżącymi przepisami, np. Produce Traceability Initiative (PTI), Food Information for Consumers (FIC). Jednocześnie nasze rozwiązania umożliwiają wyróżnianie wartości odżywczych przy użyciu funkcji dynamicznej stylizacji TEKLYNX WYSIWYG („What You See Is What You Get”; otrzymujesz to, co widzisz).

 

Inne funkcje i korzyści zapewniane przez oprogramowanie TEKLYNX w branży spożywczej:

 

 

Dzisiaj firma TEKLYNX jest jedynym dostawcą oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi, który oferuje licencjonowanie oparte na subskrypcji – umożliwiając firmom w branży żywności i napojów rozpoczęcie korzystania z oprogramowania TEKLYNX przy niskich kosztach początkowych – jednocześnie dostarczając wiele stopniowanych rozwiązań spełniających potrzeby w zakresie etykietowania w firmach wszystkich rozmiarów w przemyśle spożywczym, które będą rosnąć w miarę rozwoju firm.

 

Ponad 150 firm zgłosiło się w tym roku do listy Food Logistics FL100+ – więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Aby zobaczyć publikację 12. listy FL100+, odwiedź stronę foodlogistics.com; więcej informacji o oprogramowaniu TEKLYNX do etykietowania z kodami kreskowymi znajdziesz na stronie teklynx.com.

 

Informacje o TEKLYNX International

TEKLYNX International to wiodący światowy producent oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i technologią RFID oraz dostawca rozwiązań. Innowator w branży od ponad 30 lat, firma TEKLYNX pomaga innym przedsiębiorstwom w bezproblemowym i wydajnym działaniu poprzez wdrażanie rozwiązań związanych z etykietowaniem, które upraszczają operacje i umożliwiają zapewnianie zgodności ze standardami branżowymi i nadchodzącymi przepisami. Firma TEKLYNX cieszy się światowym uznaniem w zakresie obsługi klienta – oferuje elastyczne opcje zakupu, niedoścignione wsparcie i obsługę, a także kompleksowe rozwiązania, które rosną razem z firmą. Prowadzimy działania w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Chinach i Singapurze. Ponad 630 000 firm w ponad 120 krajach korzysta ze zintegrowanych rozwiązań TEKLYNX, aby osiągać sukces.

 

Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę teklynx.com, LinkedIn, twitter @Teklynx i Facebook.com/TEKLYNXInternational.

Wróć do wiadomości