Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Společnost TEKLYNX oznamuje uvedení podnikového řešení značení TEKLYNX CENTRAL 5.0 na trh

Datum: 09/10/2018 / Kategorie: Novinky o produktech, Tiskové zprávy

 

Podnikové softwarové řešení pro značení čárovými kódy nové generace bylo pro koncové uživatele intuitivně vylepšeno tak, aby podporovalo efektivitu, přesnost a automatizaci značení.


TEKLYNX International, přední světová společnost zabývající se vývojem softwaru a poskytováním řešení pro značení čárovými kódy a RFID, dnes oznámila uvedení softwarového řešení pro podnikové značení TEKLYNX CENTRAL 5.0. Software pro podnikovou správu štítků výrobcům všech velikostí nabízí centralizované řešení, které zahrnuje návrh štítků, zabezpečení a sledovatelnost a automatizaci tisku s cílem podpořit transformaci digitálního značení nové generace. Tato nová verze TEKLYNX CENTRAL 5.0 obsahuje přístup k verzi z roku 2018 pro návrh štítků CODESOFT, pro automatizaci tisku SENTINEL, pro ukládání a sledování štítků LABEL ARCHIVE.


„Jsme hrdí na to, že na trh uvádíme TEKLYNX CENTRAL 5.0, protože představuje budoucnost podnikové správy štítků napříč průmyslovými odvětvími,“ uvádí Doug Niemeyer, generální ředitel společnosti TEKLYNX. „Odráží náš závazek vybavit společnosti nejlepším prostředím pro značení ve své třídě, které jim pomůže značit lépe dnes i do budoucna.“  


Mezi hlavní přednosti produktu TEKLYNX CENTRAL 5.0 patří:


V dnešní době výrobci po celém světě v různých průmyslových odvětvích, jako je spotřební zboží, farmaceutický průmysl, zdravotnická zařízení, chemický průmysl, automobilový průmysl, letecký průmysl a další, využívají TEKLYNX CENTRAL k efektivnímu a přesnému značení. Příklady úspěchu z nedávné doby zahrnují:Pro vyžádání demoverze TEKLYNX CENTRAL 5.0, klikněte zde. Stáhněte si informační list „Co je nového v TEKLYNX CENTRAL 5.0“, kde se o nových funkcích a výhodách dozvíte více.

Zpět na novinky