Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Firma TEKLYNX ogłasza wprowadzenie przemysłowego rozwiązania do etykietowania TEKLYNX CENTRAL 5.0

Data: 09/10/2018 / Kategoria: Wiadomości o produktach, Artykuły prasowe

 

Najnowszej generacji oprogramowanie przemysłowe do obsługi etykiet z kodami kreskowymi zapewnia intuicyjne usprawnienia dla użytkowników końcowych, aby zwiększać wydajność, dokładność i wspierać automatyzację w procesie etykietowania


TEKLYNX International, światowy lider w zakresie oprogramowania do etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz dostawca rozwiązań, ogłasza wprowadzenie przemysłowego rozwiązania do obsługi etykiet TEKLYNX CENTRAL 5.0. Oprogramowanie do przemysłowego zarządzania etykietami oferuje producentom wszystkich rozmiarów scentralizowane rozwiązanie, które łączy w sobie funkcje projektowania etykiet, zabezpieczenia i śledzenie oraz automatyzację druku, aby wspierać najnowszą generację cyfrowej transformacji etykietowania. Wersja TEKLYNX CENTRAL 5.0 obejmuje dostęp do oprogramowania CODESOFT do projektowania etykiet, SENTINEL do automatyzacji druku i LABEL ARCHIVE do przechowywania i śledzenia etykiet w wersji 2018.


„Z prawdziwą dumą wprowadzamy TEKLYNX CENTRAL 5.0 na rynek. Jest to rozwiązanie reprezentujące przyszłość przemysłowego zarządzania etykietami w wielu branżach”, mówi Doug Niemeyer, dyrektor generalny TEKLYNX. „To rozwiązanie reprezentuje nasze zaangażowanie i starania, dzięki którym firmy mogą korzystać z najlepszych w swojej klasie środowisk etykietowania. W ten sposób mogą etykietować lepiej – dzisiaj i w przyszłości”.  


Najważniejsze cechy produktu TEKLYNX CENTRAL 5.0:


Dzisiaj producenci na całym świecie w wielu różnych branżach, np. w sektorze towarów konsumenckich, farmaceutycznym, urządzeń medycznych, chemicznym, motoryzacyjnym, lotniczym i innych, wykorzystują rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL, aby etykietować wydajnie i dokładnie. Ostatnie przykłady sukcesu:Aby poprosić o wersję demonstracyjną TEKLYNX CENTRAL 5.0, kliknij tutaj. Pobierz arkusz informacyjny TEKLYNX CENTRAL 5.0 – co nowego? , aby dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach i korzyściach.

Wróć do wiadomości