Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

TEKLYNX International uvádí na trh softwarová řešení pro značení čárovými kódy pro rok 2021 vytvořená pro lepší propojení v celém globálním dodavatelském řetězci

Thierry Mauger Prezident TEKLYNX International

„Řešení pro značení čárovými kódy TEKLYNX 2021 jsou navržena tak, aby pomohla společnostem všech velikostí lépe využívat čárových kódů a zlepšila propojení mezi systémy, lidmi a podniky v celém globálním dodavatelském řetězci.“

Datum: 18/05/2021 / Kategorie: Novinky o produktech, Tiskové zprávy

 

Vylepšená řešení pro značení čárovými kódy pro efektivnější, bezpečnější a automatizovanější prostředí značení

 

Společnost TEKLYNX International, světový lídr v oblasti softwaru pro značení čárovými a RFID kódy, dnes oznámila, že v roce 2021 uvede na trh řešení pro navrhování čárových kódů, automatizaci tisku a pro sledovatelnost a zabezpečení štítků. Řešení TEKLYNX pro rok 2021 nabízejí širokou škálu vylepšení a jsou vytvořena tak, aby umožňovala lepší propojení mezi lidmi, procesy a podniky v celém dodavatelském řetězci. 

 

Vylepšené funkce řešení pro navrhování štítků s čárovými kódy od společnosti TEKLYNX výrobcům umožňují: 

 

 

Stáhněte si 30denní zkušební verzi verzí LABEL MATRIX, LABELVIEW nebo CODESOFT pro rok 2021.  

 

Řešení pro automatizaci tisku TEKLYNX SENTINEL 2021 a software pro sledovatelnost štítků LABEL ARCHIVE 2021 mají nová vylepšení, která: 

 

 

Vyžádat demoverzi SENTINEL nebo LABEL ARCHIVE. 

 

„Čárové kódy jsou pro úspěšný dodavatelský řetězec rozhodující,” uvádí Thierry Mauger, prezident společnosti TEKLYNX International. „Řešení pro značení čárovými kódy TEKLYNX 2021 jsou navržena tak, aby pomohla společnostem všech velikostí lépe využívat čárových kódů a zlepšila propojení mezi systémy, lidmi a podniky v celém globálním dodavatelském řetězci.” 

 

Více se dozvíte na teklynx.com

 

O TEKLYNX International  

 

TEKLYNX International pomáhá dodavatelským řetězcům fungovat lépe. Více než 750 000 firem ve více než 170 zemích důvěřuje produktům pro navrhování štítků s čárovými kódy od společnosti TEKLYNX. Jejich procesy značení čárovými kódy jsou tak efektivní, přesné, bezpečné a v souladu s požadavky.  Více se o TEKLYNX dozvíte na teklynx.com nebo zavolejte na pobočku TEKLYNX ve vaší oblasti. Barcode Better™ s TEKLYNX.  

Zpět na novinky