Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Firma TEKLYNX International wprowadza rozwiązania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi w wersji 2021, stworzone dla lepszych połączeń w ramach globalnego łańcucha dostaw

Thierry Mauger Prezes TEKLYNX International

„Rozwiązania TEKLYNX 2021 do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi zostały zaprojektowane, aby zapewnić lepsze kody kreskowe firmom każdej wielkości, a także lepsze połączenia między systemami, pracownikami i firmami w obrębie całego globalnego łańcucha dostaw”.

Data: 18/05/2021 / Kategoria: Wiadomości o produktach, Artykuły prasowe

 

Ulepszone rozwiązania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi dla wydajniejszych, bezpiecznych i zautomatyzowanych środowisk etykietowania

 

Firma TEKLYNX International, światowy lider w dziedzinie oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi, ogłosiła dzisiaj premierę programów do projektowania etykiet, automatyzacji druku oraz zabezpieczenia i identyfikowalności w wersji 2021. Rozwiązania TEKLYNX 2021 zostały stworzone dla lepszych połączeń między pracownikami, procesami i firmami w ramach łańcucha dostaw oraz zapewniają szeroką game usprawnień. 

 

Ulepszone funkcje rozwiązań do projektowania etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX 2021 zapewniają producentom szereg możliwości: 

 

 

Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną programów LABEL MATRIX, LABELVIEW lub CODESOFT w wersji 2021 już dziś.  

 

Rozwiązanie automatyzacji druku SENTINEL 2021 oraz oprogramowanie do śledzenia etykiet LABEL ARCHIVE 2021 firmy TEKLYNX otrzymały nowe ulepszenia: 

 

 

Poproś o wersję demonstracyjną programów SENTINEL lub LABEL ARCHIVE. 

 

„Kody kreskowe mają kluczowe znaczenie dla skuteczności łańcucha dostaw” – mówi Thierry Mauger, prezes firmy TEKLYNX International. „Rozwiązania TEKLYNX 2021 do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi zostały zaprojektowane, aby zapewnić lepsze kody kreskowe firmom każdej wielkości, a także lepsze połączenia między systemami, pracownikami i firmami w obrębie całego globalnego łańcucha dostaw”. 

 

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę teklynx.com

 

Informacje o firmie TEKLYNX International  

 

TEKLYNX International pomaga zwiększyć skuteczność łańcuchów dostaw. Rozwiązania firmy TEKLYNX do projektowania etykiet z kodami kreskowymi i RFID cieszą się zaufaniem ponad 750.000 firm z ponad 170 krajów, ponieważ dzięki nim operacje znakowania kodami kreskowymi stają się wydajne, dokładne, bezpieczne oraz zgodne z wymaganiami.  Aby dowiedzieć się więcej o firmie TEKLYNX, odwiedź stronę teklynx.com lub skontaktuj się telefonicznie z firmą TEKLYNX w Twoim regionie. Barcode Better™ z TEKLYNX.  

Wróć do wiadomości