Evropa (česky)
Vyberte svou polohu

Pro co nejlepší zkušenost s těmito webovými stránkami prosím zvolte polohu a jazyk.

Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

Produkty TEKLYNX 2015 jsou zde!

Datum: 26/10/2015 / Kategorie: Novinky o produktech, Tiskové zprávy

 

SPOLEČNOST TEKLYNX INTERNATIONAL OZNAMUJE UVEDENÍ SOFTWAROVÝCH ŘEŠENÍ PRO ZNAČENÍ ČÁROVÝMI KÓDY PRO ROK 2015 NA TRH, KTERÁ OBSAHUJÍ PODPORU WINDOWS 10 A NOVÁ,
NA ZÁKAZNÍKY ORIENTOVANÁ VYLEPŠENÍ.

 

Společnost TEKLYNX International, přední světová společnost zabývající se vývojem softwaru a poskytovatel řešení pro značení čárovými kódy a RFID, dnes oznámila uvedení produktů LABEL MATRIX 2015, LABELVIEW 2015, CODESOFT 2015, SENTINEL 2015 a LABEL ARCHIVE 2015 na trh. Verze softwaru TEKLYNX 2015, který je opatřen podporou pro Windows 10, vylepšenou funkčností a zvýšenou flexibilitou, poskytuje řadu řešení pro značení čárovými kódy, která lze implementovat ještě snadněji než kdykoli předtím, a to v jakémkoli měřítku a napříč mnoha expandujícími odvětvími – včetně potravinářství, zdravotnictví a automobilového průmyslu.

 

„Ve společnosti TEKLYNX jsme odhodláni poskytovat špičkové služby, podporu a řešení pro značení čárovými kódy, která časem rostou společně s našimi zákazníky,“ uvádí David Kane, produktový manažer navrhování štítků v TEKLYNX. „Verze našeho softwaru pro rok 2015 je důkazem tohoto závazku. Nabízí totiž odstupňovaná řešení plná nových, na zákazníka orientovaných funkcí, které jsou relevantní pro řadu rychle rostoucích odvětví.“

 

Produktová řada roku 2015 poskytuje kompatibilitu s Windows 10 společně s těmito novými funkcemi:

 

CODESOFT 2015

 

 

LABELVIEW 2015

 

 

LABEL MATRIX 2015

 

 

SENTINEL 2015

 

 

LABEL ARCHIVE 2015

 

 

Pro více informací nebo pro stažení demoverze LABEL MATRIX 2015, LABELVIEW 2015, CODESOFT 2015 navštivte www.teklynx.com/products/download-trial. Pro vyžádání demoverze SENTINEL 2015 nebo LABEL ARCHIVE 2015 navštivte www.teklynx.com/products/request-enterprise-demo. Video týkající se aktualizací pro rok 2015 naleznete zde..

 

O společnosti TEKLYNX International

Společnost TEKLYNX International je přední světovou společností zabývající se vývojem softwaru a poskytovatelem řešení pro značení pomocí čárových kódů a RFID. Společnost TEKLYNX, která je v tomto odvětví inovátorem po více než 30 let, společnostem pomáhá hladce a efektivně implementovat řešení pro značení, která zefektivňují jejich činnosti a přitom jim pomáhají udržovat krok s novými předpisy specifickými pro dané odvětví. TEKLYNX je světově uznávaný pro svůj zákaznický servis; nabízí flexibilní možnosti nákupu, bezkonkurenční služby a podporu a komplexní nabídku produktů, která s firmou v průběhu času roste. TEKLYNX působí ve Spojených státech, Evropě, Japonsku, Číně a Singapuru a více než 620 000 společností ve více než 120 zemích u něj vyhledává integrovaná softwarová řešení pro svůj standard úspěchu.

 

Více se dozvíte na teklynx.com,, , LinkedIn, Twitter @Teklynx a Facebook.com/TEKLYNXInternational.

Zpět na novinky