Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Produkty TEKLYNX 2015 są już dostępne!

Data: 26/10/2015 / Kategoria: Wiadomości o produktach, Artykuły prasowe

 

TEKLYNX INTERNATIONAL OGŁASZA WPROWADZENIE OPROGRAMOWANIA DO ETYKIETOWANIA Z KODAMI KRESKOWYMI W WERSJI 2015, Z OBSŁUGĄ SYSTEMU WINDOWS 10 I NOWYMI
USPRAWNIENIAMI DLA KLIENTÓW

 

TEKLYNX International, światowy lider w zakresie oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi i technologią RFID oraz dostawca rozwiązań, ogłasza wprowadzenie rozwiązań LABEL MATRIX 2015, LABELVIEW 2015, CODESOFT 2015, SENTINEL 2015 i LABEL ARCHIVE 2015. Oprogramowanie TEKLYNX 2015, zapewniające obsługę systemu Windows 10, poprawioną funkcjonalność i większą elastyczność systemu, zapewnia szeroką gamę rozwiązań do obsługi etykiet z kodami kreskowymi, które można jeszcze prościej wdrażać w dowolnej skali w wielu rozwijających się branżach – w tym w sektorze spożywczym, urządzeń medycznych i automatycznej produkcji.

 

„W firmie TEKLYNX zapewniamy wiodące w branży usługi, wsparcie i rozwiązania do etykietowania z kodami kreskowymi, które rosną wraz z firmami klientów”, mówi David Kane, menedżer ds. produktów do projektowania etykiet TEKLYNX. „Wprowadzenie oprogramowania w wersji 2015 to realizacja tej misji. Te stopniowane rozwiązania do etykietowania zapewniają nowe funkcje dla klientów, które są dostosowane do wielu szybko rozwijających się obszarów przemysłu”.

 

Produkty na rok 2015 zapewniają zgodność z systemem Windows 10 oraz następujące nowe funkcje:

 

CODESOFT 2015

 

 

LABELVIEW 2015

 

 

LABEL MATRIX 2015

 

 

SENTINEL 2015

 

 

LABEL ARCHIVE 2015

 

 

Aby uzyskać więcej informacji lub pobrać wersję demonstracyjną LABEL MATRIX 2015, LABELVIEW 2015, CODESOFT 2015, odwiedź stronę www.teklynx.com/products/download-trial. Aby poprosić o wersję demonstracyjną programu SENTINEL 2015 lub LABEL ARCHIVE 2015, odwiedź stronę www.teklynx.com/products/request-enterprise-demo. Film dotyczący aktualizacji wprowadzonych w 2015 r. jest dostępny tutaj.

 

Informacje o TEKLYNX International

TEKLYNX International to wiodący światowy producent oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i technologią RFID oraz dostawca rozwiązań. Innowator w branży od ponad 30 lat, firma TEKLYNX pomaga innym przedsiębiorstwom w bezproblemowym i wydajnym działaniu poprzez wdrażanie rozwiązań związanych z etykietowaniem, które upraszczają operacje i umożliwiają zapewnianie zgodności ze standardami branżowymi i nadchodzącymi przepisami. Firma TEKLYNX cieszy się światowym uznaniem w zakresie obsługi klienta – oferuje elastyczne opcje zakupu, niedoścignione wsparcie i obsługę, a także kompleksowe rozwiązania, które rosną razem z firmą. Prowadzimy działania w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii, Chinach i Singapurze. Ponad 620 000 firm w ponad 120 krajach korzysta ze zintegrowanych rozwiązań TEKLYNX, aby osiągać sukces.

 

Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę teklynx.com, LinkedIn, twitter @Teklynx i Facebook.com/TEKLYNXInternational.

Wróć do wiadomości