Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

TEKLYNX jmenován časopisem Food Logistics nejlepším poskytovatelem softwaru a technologií

Datum: 15/12/2022 / Kategorie: Ocenění, Tiskové zprávy

 

Toto ocenění získávají poskytovatelé softwaru a technologií, které zajišťují bezpečnost, efektivitu a spolehlivost globálního dodavatelského řetězce chlazených potravin a nápojů

 

Společnost TEKLYNX International, známá po celém světě tím, že pomáhá společnostem lépe používat čárové kódy pomocí softwarových řešeními pro značení čárovými kódy a skrze špičkovou zákaznickou podporou, dnes oznámila, že byla jmenována jedním z vítězů soutěže časopisu Food Logistics za rok 2022. Toto ocenění získávají poskytovatelé softwaru a technologií, které zajišťují bezpečnost, efektivitu a spolehlivost globálního dodavatelského řetězce chlazených potravin a nápojů.

 

Letošní vítězové investují do zavádění nových technologií. Dnešní nabídka softwaru a technologií poskytuje flexibilitu, efektivitu, bezpečnost, viditelnost a další a nabízí komplexní řízení bezpečnosti potravin z farmy až na váš stůl a mnohem více.

 

„Jsme nadšeni, že jsme byli jmenováni na seznam nejlepších poskytovatelů softwaru a technologií časopisu Food Logistics již sedmým rokem po sobě,“ říká Doug Niemeyer, prezident a generální ředitel společnosti TEKLYNX Americas. „Rok co rok se zaměřujeme na poskytování nejlepší zákaznické podpory našim zákazníkům a spolehlivého řešení pro navrhování, automatizovaný tisk a správu podnikových štítků, která podporují požadavky unikátní pro potravinářský a nápojový průmysl.“

 

Společnost TEKLYNX již více než 30 let pomáhá společnostem v potravinářském a nápojovém průmyslu vytvářet efektivitu v procesech značení a splňovat stále rostoucí seznam požadavků a předpisů pro značení, včetně značení výživových údajů, označování alergenů, označování Produce Traceability Initiative (PTI) a dodržování zákona o modernizaci bezpečnosti potravin (FSMA).

 

„Očekává se, že segment softwaru pro řízení dodavatelského řetězce letos dosáhne 18,04 miliardy dolarů,“ uvádí Statista. To zahrnuje všechna nově vznikající softwarová řešení, jako jsou systémy čárových kódů, FinTech, řízení zásob, mobilní technologie, robotika, bezdrátové technologie a další,“ říká Marina Mayerová, šéfredaktorka časopisů Food Logistics a Supply & Demand Chain Executive. „Tito poskytovatelé a jejich řešení se využívají pro řešení problémů v dodavatelském řetězci chlazených potravin, ať už jde o uzavření přístavů, bezpečnost řidičů, nebo jednoduše o automatizaci procesu.“

 

Výherci letošního ocenění se objeví v časopisu Food Logistics, a to ve vydání listopad/prosinec 2022. Přejděte na foodl.me/h27cmu, kde si můžete zobrazit úplný seznam nejlepších poskytovatelů softwaru a technologií.

 

Zjistěte více o softwaru TEKLYNX pro značení potravin a nápojů nebo si přečtěte případovou studii TEKLYNX se společností Dot Foods, největším redistributorem potravinářského průmyslu v Severní Americe, ve které zjistíte, jak díky softwaru TEKLYNX lépe používají čárové kódy.

 

O TEKLYNX INTERNATIONAL

 

TEKLYNX International pomáhá dodavatelským řetězcům fungovat lépe. Více než 750 000 firem ve více než 170 zemích dnes důvěřuje integrovaným produktům pro navrhování štítků s čárovými a RFID kódy od společnosti TEKLYNX a také lidem, kteří za těmito řešeními stojí. Jejich procesy značení čárovými kódy jsou tak efektivní, přesné, bezpečné a v souladu s požadavky jejich odvětví. Se svými více než třiceti lety zkušeností je TEKLYNX světovým lídrem díky spolehlivému softwaru a vynikající zákaznické podpoře. Více informací o tom, jak komunita TEKLYNX pomáhá společnostem napříč různými odvětvími po celém světě, naleznete na teklynx.com nebo zavolejte na pobočku TEKLYNX ve vaší oblasti. Barcode Better™ s TEKLYNX.

 

O FOOD LOGISTICS

 

Food Logistics má více než 26 000 vedoucích pracovníků v dodavatelském řetězci celosvětového potravinářského a nápojového průmyslu, včetně vedoucích pracovníků v potravinářském sektoru (pěstitelé, výrobci, velkoobchodníci a prodejci) a logistickém sektoru (doprava, skladování, distribuce, software, a technologie), kteří sdílejí společný zájem o provoz a obchodní aspekty globálního dodavatelského řetězce chlazených potravin. Food Logistics a sesterská publikace Supply & Demand Chain Executive jsou také domovem L.I.N.K. a L.I.N.K. podcastů Educate, L.I.N.K. Live, SCN Summit, SupplyChainLearningCenter.com a dalších. Přejděte na Foodlogistics.com, kde se dozvíte více.

Zpět na novinky