Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Firma TEKLYNX został uznana przez Food Logistics za najlepszego dostawcę oprogramowania i technologii

Data: 15/12/2022 / Kategoria: Nagrody, Artykuły prasowe

 

Nagroda ta jest przyznawana dostawcom oprogramowania i technologii, którzy zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność globalnego łańcucha chłodniczego żywności i napojów

 

TEKLYNX International, firma znana na całym świecie ze wsparcia, jakiego udziela firmom w tworzeniu lepszych kodów kreskowych dzięki jej rozwiązaniom w zakresie oprogramowania do etykiet z kodami kreskowymi, jak również z wiodącej obsługa klienta, ogłosiła dziś, że została uznana przez Food Logistics za jednego z laureatów nagrody Top Software & Technology Providers 2022, która przyznawana jest dostawcom oprogramowania i technologii zapewniających bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność w globalnym łańcuchu chłodniczym żywności i napojów.

 

Tegoroczni zwycięzcy inwestują w nowe technologie i wdrażają je. Dzisiejsze oprogramowanie i oferta technologiczna zapewniają elastyczność, wydajność, bezpieczeństwo, widoczność i nie tylko, a także oferują kompleksowe zarządzanie bezpieczeństwem żywności, z gospodarstwa prosto do stołu i jeszcze dalej.

 

„Niezmierni się cieszymy, że zostaliśmy ogłoszeni przez Food Logistics zwycięzcą nagrody 2022 Top Software & Technology Providers siódmy rok z rzędu” – mówi Doug Niemeyer, prezes i dyrektor generalny TEKLYNX Americas. „Każdego roku koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najlepszej obsługi klienta oraz solidnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie projektowania etykiet, automatycznego druku etykiet oraz zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw, które spełniają specyficzne wymagania firm z branży żywności i napojów.”

 

Od ponad 30 lat firma TEKLYNX wspiera przedsiębiorstwa z branży żywności i napojów w zwiększaniu wydajności etykietowania oraz zapewnianiu zgodności z nieustannie rosnącą liczbą wymogów i przepisów w zakresie etykiet, takich jak etykiety z informacjami o wartościach odżywczych, etykietowanie alergenów, a także etykiety zgodne z wymogami PTI (inicjatywa identyfikowalności produktów) oraz ustawy o modernizacji systemu bezpieczeństwa żywności (FSMA).

 

„Segment oprogramowania do zarządzania łańcuchem dostaw ma w tym roku osiągnąć wartość 18,04 mld dolarów według serwisu Statista. Obejmuje to wszystkie nowo pojawiające się rozwiązania oprogramowania takie jak systemy kodów kreskowych, FinTech, kontrola zapasów, technologie mobilne, robotyka, technologia bezprzewodowa i wiele innych” – mówi Marina Mayer, redaktorka naczelna Food Logistics oraz Supply & Demand Chain Executive. „Ci dostawcy i ich rozwiązania są wdrażane w celu sprostania wyzwaniom w łańcuchu chłodniczym zimnej żywności, niezależnie od tego, czy chodzi o zamknięcie portu, bezpieczeństwo kierowców, czy po prostu automatyzację procesów.”

 

Laureaci tegorocznej nagrody zostaną przedstawieni przez Food Logistics w wydaniu drukowanym listopad/grudzień 2022 r. Idź to foodl.me/h27cmu w celu zapoznania się z pełną listą firm wyróżnionych na liście Top Software & Technology Providers.

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach TEKLYNX do etykietowania żywności i napojów przeczytaj studium przypadku TEKLYNX i firmy Dot Foods, największego redystrybutora w przemyśle spożywczym w Ameryce Północnej, aby dowiedzieć się, jak rozwiązania TEKLYNX pozwoliły jej usprawnić procesy etykietowania.

 

INFORMACJE O FIRMIE TEKLYNX INTERNATIONAL

 

TEKLYNX International pomaga zwiększyć skuteczność łańcuchów dostaw. Zintegrowane produkty firmy TEKLYNX do projektowania etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz tworzący je inżynierowie cieszą się zaufaniem ponad 750 000 firm z ponad 170 krajów, ponieważ dzięki nim operacje znakowania kodami kreskowymi stają się wydajne, dokładne, bezpieczne oraz zgodne z wymaganiami branżowymi. Firma TEKLYNX jest światowym liderem z ponad 30-letnim doświadczeniem dzięki niezawodności oprogramowania oraz najwyższej klasie obsługi klienta. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak społeczność TEKLYNX wspiera firmy z różnych branż na całym świecie, odwiedź stronę teklynx.com lub skontaktuj się telefonicznie z firmą TEKLYNX w Twoim regionie. Barcode Better™ z TEKLYNX.

 

INFORMACJE O FOOD LOGISTICS

 

Food Logistics dociera do ponad 26 tysięcy kierowników łańcucha dostaw w globalnym przemyśle żywności i napojów, w tym menedżerów z sektora spożywczego (plantatorzy, producenci, wytwórcy, hurtownicy i sklepy spożywcze) oraz z sekcji logistycznej (transport, magazynowanie, dystrybucja, oprogramowanie i technologia), których łączy zainteresowanie operacjami i aspektami biznesowymi globalnego łańcucha chłodniczego żywności. Food Logistics i siostrzana publikacja Supply & Demand Chain Executive są również organizatorami kanałów podcastów L.I.N.K. i L.I.N.K. Educate, L.I.N.K. Live, SCN Summit, SupplyChainLearningCenter.com i innych. Idź to FoodLogistics.com w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Wróć do wiadomości