Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Hakkında

TEKLYNX International, Etiketleme Verimliliği, Doğruluğu ve Otomasyonu Geliştirmesi için Tasarlanan 2018 Sürümü Barkod Etiketleme Yazılımı Çözümlerini Piyasaya Sürdüğünü Duyurur

Tarih: 20/03/2018 / Kategori: Ürün haberleri, Basın bültenleri

 

TEKLYNX International, dünyanın önde gelen barkod ve RFID etiketleme yazılımı geliştiricisi ve çözüm tedarikçisi, bugün 2018 şu yazılımları piyasaya sürdüğünü duyurdu: LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT, LABEL ARCHIVE ve SENTINEL. Son kullanıcı deneyiminin geliştirilmesini bünyesinde barındıran TEKLYNX 2018 barkod etiketleme yazılımı çözümleri her büyüklükteki üreticilerin etiketleme verimliliği, doğruluğu ve otomasyonunun geliştirmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

 

Yakın zamandaki bir TEKLYNX anketine göre çok yüksek oranda barkod yazılımı son kullanıcısının etiketleme verimliliği, doğruluğu ve otomasyonunu geliştirmek için bir fırsat kolladığını gösterdi.

 

 

TEKLYNX Genel Müdürü, Doug Niemeyer şöyle açıklamaktadır, “Tüm boyutlardaki şirketlerin her geçen gün artan rekabetçi global pazarlarda başarıyı aramalarından dolayı bugünün üretim ortamında güvenilirlik, kararlılık ve kullanım kolaylığı bir zorluluk oluşmuştur”. “Müşterilerimizin artan taleplerine daha iyi destek sağlamak için en sezgisel, zengin içerikli barkod etiketleme çözümlerini tanıtırken bu durum TEKLYNX 2018 ürün lansmanının arkasındaki itici güç olmuştur.”

 

TEKLYNX 2018 barkod etiketleme yazılımı çözümleri Windows 10 ve Windows Server 2016 ile uyumluluk sunmaktadır. Ürünün sunduklarıyla ilgili bazı ek önemli noktalar şunları kapsamaktadır:

 

LABELVIEW ve CODESOFT 2018:

 

 

SENTINEL 2018:

 

 

Zengin içerikli son kullanıcı odaklı geliştirmelere ek olarak, TEKLYNX 2018 ürün lansmanı geçmiş verilerden faydalanmaktadır çünkü birçok ürün platformu barkod etiketlemesinden gelecekteki yeniliklere zemin hazırlayacak şekilde tamamen güncellendi. TEKLYNX Genel Müdür Yardımcısı, Alex Guderzo şöyle yorumlamaktadır, “Ürün geliştirme ve yeniliğe olan yaklaşımımız dikkatli ve pragmatiktir,”. “Yalnızca şimdi değil gelecekte de son kullanıcılar yarar sağlayacak barkod etiketleme çözümleriyle sonuçlanan ürün geliştirmesi alanına birçok yatırım yaptık.”

 

TEKLYNX 2018 Ürünleri Burada!

 

Buraya tıklayın ve 30 günlük ücretsiz TEKLYNX 2018 LABEL MATRIX, LABELVIEW veya CODESOFT demosunu indirin. SENTINEL veya LABEL ARCHIVE demosu talep etmek için, buraya tıklayın. TEKLYNX 2018 ürün lansmanı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, şunu indirin: TEKLYNX yeni 2018 ürün lansmanı özeti. TEKLYNX tüm boyutlardaki şirketlerin ve endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sıralı çözümler sunar ve zaman içerisinde şirketlerin gelişmesi için benzersiz şekilde tasarlanmıştır. TEKLYNX bugün şirketlerin düşük başlangıç maliyetleriyle TEKLYNX yazılımını kullanmaya başlamalarına izin vererek abonelik lisansı özelliği sunan tek barkod etiketleme çözümü sağlayıcısıdır. Şu web sitesinden daha fazla bilgi edinin: teklynx.com.

 

TEKLYNX International Hakkında

TEKLYNX International, dünyanın önde gelen barkod ve RFID etiketleme yazılımı geliştiricisi ve çözüm tedarikçisidir. 30 yıldan fazla süredir endüstri yenilikçisi, TEKLYNX endüstriye özel uyumluluk ve yeni geliştirilen yönetmelikler konusunda önderliği elinde bulundururken işlemleri denetleyen etiketleme çözümlerinin uygulanmasıyla şirketlerin düzgün ve verimli şekilde çalışmasına yardım eder. TEKLYNX, müşteri hizmetleriyle dünya çapında tanınmıştır; esnek satın alma seçenekleri, benzersiz hizmet ve destek ayrıca zaman içerisinde şirketlerle birlikte gelişen kapsamlı ürün sunumunu sağlar. Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Japonya, Latin Amerika, Çin ve Singapur’daki işlemlerde, 120’den fazla ülkede 630.000 şirketten fazlası başarı standartları için TEKLYNX entegre edilmiş yazılım çözümlerini kullanır. Sitemizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz: teklynx.com, LinkedIn, Twitter @Teklynx ve Facebook.com/TEKLYNXInternational.

Haberlere geri dön