Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Firma TEKLYNX ogłasza wprowadzenie oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi w wersji 2018, które zostało zaprojektowane tak, aby poprawiać wydajność, dokładność i automatyzację etykietowania

Data: 20/03/2018 / Kategoria: Wiadomości o produktach, Artykuły prasowe

 

TEKLYNX International, światowy lider w zakresie oprogramowania do etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz dostawca rozwiązań, ogłasza wprowadzenie produktów na rok 2018: LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT, LABEL ARCHIVE i SENTINEL. Oprogramowanie do etykietowania TEKLYNX 2018, zapewniające inteligentne opcje integracji poprawiające środowisko użytkownika końcowego, zostało opracowane tak, aby poprawiać wydajność, dokładność i automatyzację etykietowania u producentów wszystkich rozmiarów.

 

Według ostatniej ankiety TEKLYNX przytłaczająca większość użytkowników końcowych korzystających z oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi wskazała, że poszukuje możliwości poprawienia wydajności, dokładności i automatyzacji procesu etykietowania.

 

 

„Współczesne środowisko etykietowania wymaga niezawodności, stabilności i prostoty użytkowania, ponieważ firmy wszystkich rozmiarów chcą odnosić sukcesy na coraz bardziej konkurencyjnym rynku globalnym”, mówi Doug Niemeyer, dyrektor generalny TEKLYNX. „Jest to siła napędowa stojąca za produktami TEKLYNX 2018, ponieważ wprowadzamy nasze najbardziej intuicyjne, funkcjonalne rozwiązania do etykietowania z kodami kreskowymi, aby jeszcze lepiej spełniać rosnące potrzeby klientów”.

 

Oprogramowanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX 2018 oferuje zgodność z systemem Windows 10 i Windows Server 2016. Niektóre dodatkowe ważne cechy oferty produktów:

 

LABELVIEW i CODESOFT 2018:

 

 

SENTINEL 2018:

 

 

Poza bogatymi w funkcje usprawnieniami dla użytkowników końcowych wprowadzenie produktów TEKLYNX 2018 ma ogromne znaczenie dla dalszych działań, ponieważ kilka platform produktów zostało całkowicie zaktualizowanych, aby przygotować rozwiązania na przyszłe innowacje w zakresie etykietowania z kodami kreskowymi. „Nasze podejście do rozwoju produktu i innowacji jest dobrze przemyślane i pragmatyczne”, komentuje Alex Guderzo, wiceprezes TEKLYNX. „Poczyniliśmy duże inwestycje w rozwój produktu, aby opracować rozwiązania do etykietowania z kodami kreskowymi, które będą zapewniać korzyści dla użytkowników końcowych – teraz i w przyszłości”.

 

Produkty TEKLYNX 2018 są już dostępne!

 

Kliknij tutaj aby pobrać 30-dniową wersję demonstracyjną oprogramowania TEKLYNX 2018 LABEL MATRIX, LABELVIEW lub CODESOFT. Aby poprosić o wersję demonstracyjną programu SENTINEL lub LABEL ARCHIVE, kliknij tutaj. Aby dowiedzieć się więcej o wprowadzeniu produktów TEKLYNX 2018, pobierz arkusz informacyjny dotyczący nowych produktów TEKLYNX 2018. Firma TEKLYNX oferuje stopniowane rozwiązania spełniające potrzeby firm wszystkich rozmiarów we wszystkich branżach. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby rosnąć wraz z firmą w czasie. Dzisiaj firma TEKLYNX jest jedynym dostawcą oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi, który oferuje licencjonowanie oparte na subskrypcji. Dzięki temu firmy mogą rozpocząć korzystanie z produktów TEKLYNX przy niskich kosztach początkowych. Więcej informacji znajdziesz na stronie teklynx.com.

 

Informacje o TEKLYNX International

TEKLYNX International to wiodący światowy producent oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i technologią RFID oraz dostawca rozwiązań. Innowator w branży od ponad 30 lat, firma TEKLYNX pomaga innym przedsiębiorstwom w bezproblemowym i wydajnym działaniu poprzez wdrażanie rozwiązań związanych z etykietowaniem, które upraszczają operacje i umożliwiają zapewnianie zgodności ze standardami branżowymi i nadchodzącymi przepisami. Firma TEKLYNX cieszy się światowym uznaniem w zakresie obsługi klienta – oferuje elastyczne opcje zakupu, niedoścignione wsparcie i obsługę, a także kompleksowe rozwiązania, które rosną razem z firmą. Prowadzimy działania w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Chinach i Singapurze. Ponad 630 000 firm w ponad 120 krajach korzysta ze zintegrowanych rozwiązań TEKLYNX, aby osiągać sukces. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę teklynx.com, LinkedIn, twitter @Teklynx i Facebook.com/TEKLYNXInternational.

Wróć do wiadomości