Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Firma TEKLYNX znalazła się na liście najlepszych dostawców oprogramowania i technologii Food Logistics FL100+ 2020

Data: 16/12/2020 / Kategoria: Artykuły prasowe, Nagrody

 

Firma TEKLYNX, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie tworzenia etykiet z kodem kreskowym, po raz szósty z rzędu znalazła się na prestiżowej liście najlepszych dostawców oprogramowania i technologii dla łańcucha dostaw żywności i napojów B2B. 

 

MILWAUKEE w stanie Wisconsin – 16 grudnia 2020 r. Firma TEKLYNX International, globalny lider i dostawca rozwiązań w dziedzinie oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi i RFID, ogłosiła dzisiaj, że po raz szósty z rzędu znalazła się na liście najlepszych dostawców oprogramowania i technologii dla łańcucha dostaw żywności i napojów Food Logistics FL100+ 2020. Publikowana co roku lista najlepszych dostawców oprogramowania i technologii FL100+ wyróżnia wiodących dostawców, który zapewniają bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność globalnego łańcucha dostaw żywności i napojów.

 

„Z dumą ogłaszamy, że już szósty raz z rzędu wpisano nas na prestiżową listę Food Logistics FL100+. To ogromny zaszczyt dla firmy TEKLYNX, ponieważ jest to dowód naszego ciągłego zaangażowanie w zapewnianie wydajnych rozwiązań etykiet z kodami kreskowym dla branży żywności i napojów, niezrównanej obsługi klienta oraz pomocy technicznej, a także wydajnych i skalowalnych rozwiązań etykiet z kodami kreskowymi i RFID” – mówi Doug Niemeyer, dyrektor generalny TEKLYNX Americas.

 

Od ponad 30 lat firma TEKLYNX pomaga firmom z branży żywności i napojów usprawnić operacje etykietowania, wyprzedzając bieżące trendy etykietowanie żywności i napojów przepisy i trendy. Oprogramowanie TEKLYNX do tworzenie etykiet z kodami kreskowymi można zaprogramować w celu systematycznego wyróżniania alergenów na liście składników, a także podawania wartości odżywczych i innych ważnych elementów etykiety przy użyciu funkcji dynamicznego projektowania TEKLYNX WYSIWYG („What You See Is What You Get”). Aby dowiedzieć się więcej, zobacz e-book firmy TEKLYNX Nawigowanie wśród wymagań dotyczących etykietowania żywności.

 

„Ci dostawcy oprogramowania i technologii dokładają starań, aby zapewnić bezproblemowy transport żywności i napojów na zimno – od zarządzania flotą po zarządzanie magazynem oraz samo śledzenie i monitorowanie łańcucha chłodniczego” – mówi Marina Mayer redaktor naczelna Food Logistics oraz kierownik ds. łańcucha dostaw i popytu. „Pandemia spowodowała, że firmy z branży spożywczej musiały zmierzyć się z wieloma trudnościami, lecz wielu z tych dostawców przyspieszyło rozwój i wdrożenie swoich rozwiązań, aby zapewnić bezpieczeństwo, identyfikowalność, widoczność i zapewnianie jakości produktów żywnościowych. Dlatego chcę serdecznie podziękować zarówno zwycięzcom, jak i innym pracownikom branży, którzy przykładają się do poprawy sytuacji”.

 

Obecnie firma TEKLYNX jest jedynym dostawcą rozwiązań do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi, który oferuje licencjonowanie oparte na subskrypcji, jak również możliwość drukowania na nieograniczonej liczbie drukarek bez dodatkowych opłat za aplikacje do projektowania etykiet. Producenci żywności i napojów mają dostęp do ekonomicznych opcji licencjonowania sieciowego dla wielu użytkowników oraz wielopoziomowych rozwiązań oprogramowania, które wspierają ich rozwój z biegiem czasu.

 

Firmy znajdujące się na tegorocznej liście najlepszych dostawców oprogramowania i technologii FL100+ 2020 zostaną zaprezentowane w wydaniu listopad-grudzień 2020 r. magazynu Food Logistics, a także w Internecie na stronie foodlogistics.com.

Wróć do wiadomości