Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Srovnejte: Loftware vs TEKLYNX

Co potřebujete vědět, abyste učinili správnou volbu

Proč jsou integrační metody TEKLYNX efektivnější  Přečtěte si více

 

Jak SENTINEL nahrazuje Loftware Print Server při nižších nákladech  Přečtěte si více

 

TEKLYNX nabízí možnosti lokálního i cloudového hostování  Přečtěte si více

 

Co znamená akvizice softwaru NiceLabel společností Loftware pro vás  Přečtěte si více

 

Společnost Loftware koupila PRISYM ID  Přečtěte si více

Proč Nemak upřednostnil TEKLYNX před Loftwarem

PŘEČÍST PŘÍPADOVÉ STUDIE

Proč jsou integrační metody TEKLYNX efektivnější

 

Integrace Loftware s vaším systémem plánování podnikových zdrojů (ERP) zahrnuje proprietární kód pro vytvoření programové integrace. TEKLYNX se od Loftware liší v tom smyslu, že naše řešení se opírá o jednoduchou integraci, vyhýbá se složitým proprietárním kódům a programovým omezením. Při integraci TEKLYNX váš ERP systém jednoduše přidá záznam do databáze nebo vygeneruje plochý soubor s informacemi, které je potřeba vytisknout. Systém tisku štítků si všimne nového záznamu nebo souboru a spustí tiskovou úlohu. Díky této jednoduché metodě integrace lze software TEKLYNX snadno integrovat s prakticky kterýmkoli ERP systémem, včetně SAP, Oracle, Microsoft Dynamics a mnoha dalšími.

 

Když je čas aktualizovat váš ERP systém, pro aktualizaci s TEKLYNX neexistuje žádný kód. Jestliže je obchodní systém stále schopen generovat záznam v databázi nebo plochý soubor, tisk štítků bude pokračovat bez jakéhokoliv přerušení. Programová integrace systému Loftware bude nevyhnutelně vyžadovat aktualizaci a další testování, což znamená vyšší rozpočet. Metody integrace TEKLYNX mají nižší počáteční i průběžné náklady, protože naše jednoduché integrace se snadněji podporují a udržují. Pokud však dáváte přednost hluboké integraci, máme partnery, kteří vám s tím pomohou.

 

Nabízíme také komerční softwarová řešení (COTS), která zahrnují řadu volitelných funkcí. Poznejte rozdíl mezi značením na míru a komerčním značením a zjistěte, proč jsou komerční řešení řešení TEKLYNX lepší volbou.

 

Instalační a implementační služby TEKLYNX jsou nejen cenově dostupnější, ale jsou také efektivnější a jednodušší napříč celým procesem integrace. Pokud jste připraveni využít výhod jednoduché a přímočaré integrace značení, kontaktujte TEKLYNX ještě dnes.

 

SAP Certified for Integration with SAP NetWeaverSoftware pro tisk štítků s čárovými kódy SAP od společnosti TEKLYNX umožňuje přímočarou, jedinečnou integraci. Integrace systému tisku štítků se systémem SAP je zaručeným způsobem, jak snížit počet chyb, urychlit značení a maximalizovat návratnost vašich investic. TEKLYNX je partnerem společnosti SAP a my vám pomáháme, aby vaše integrace se systémem SAP proběhla hladce. Přečtěte si případovou studii, ve které se dozvíte, jak společnost Owens Corning zkrátila dobu potřebnou pro vývoj o 75 % díky integraci TEKLYNX a SAP, nebo si přečtěte náš blog, Kde se dozvíte, jak 3 společnosti zlepšily tisk štítků pomocí integrace se SAP.

Jak SENTINEL nahrazuje Loftware Print Server při nižších nákladech

 

Loftware Print Server (LPS) bude ukončen a SENTINEL je jeho cenově dostupnou náhradou. Zvolte si dlouhou životnost řešení SENTINEL, jehož pomocí můžete tisknout štítky přímo z vašeho podnikového systému namísto jiného řešení Loftware, například Loftware Spectrum. TEKLYNX nabízí více metod integrace a hostingu, které vám pomohou dosáhnout větší škálovatelnosti vašeho procesu značení.

 

Zatímco Loftware nutí své zákazníky k migraci k Loftware Spectrum a ukončení LPS, tisíce úspěšných globálních instalací nadále dokazují kvalitu, spolehlivost a škálovatelnost softwaru pro automatizaci tisku štítků SENTINEL.

 

Náhrada LPS

Zjistěte, proč je SENTINEL tím správným řešením pro automatizaci tisku štítků

ZOBRAZIT PŘÍPADOVÉ STUDIE

TEKLYNX nabízí možnosti lokální a cloudové správy štítků

 

V současné době přechází mnoho společností na cloudová řešení, která šetří peníze, snižují IT infrastrukturu a zvyšují flexibilitu. Některé společnosti možná ještě nejsou na tuto změnu připraveny a TEKLYNX to chápe. Proto nabízíme různé možnosti. TEKLYNX umožňuje implementaci vašeho softwaru pro značení způsobem, který vyhovuje potřebám vaší společnosti.

TEKLYNX vám dává možnosti pro instalaci softwaru pro značení. Můžete si vybrat, zda jej nainstalujete lokálně a uvnitř vašich čtyř stěn, ve veřejném nebo soukromém cloudu vlastněném vaší společnosti nebo na cloudovém serveru vlastněném společností TEKLYNX. Cloudové rozhraní tisku štítků v prohlížeči zjednodušuje tisk štítků našim zákazníkům po celém světě. Náš model SaaS je ideálním řešením pro firmy, které chtějí udržet režijní náklady IT nízké.

Co znamená akvizice softwaru NiceLabel společností Loftware pro vás

 

Společnost Loftware koupila společnost NiceLabel, což u zákazníků společnosti NiceLabel vyvolává nejistotu. Pokud hledáte poskytovatele řešení značení, který vám poskytne klid a oceněnou zákaznickou podporu, TEKLYNX je tu pro vás.

 

Společnost TEKLYNX si uvědomuje, že požadavky na značení nejsou u všech společností stejné. Někteří uživatelé potřebují štítky s jednoduchým textem, obrázky a čárovými kódy, zatímco jiné potřeby jsou z důvodu škálovatelnosti nebo kvůli předpisům složitější. TEKLYNX nabízí tři produkty pro navrhování štítků – LABEL MATRIX, LABELVIEW a CODESOFT – v různých verzích a s různými funkcemi k uspokojení vašich potřeb. S tím, jak se vaše potřeby vyvíjejí, můžete snadno přejít na řešení pro podnikovou správu štítků TEKLYNX.

Společnost Loftware koupila PRISYM ID

 

Počátkem roku 2022 koupila společnost Loftware společnost PRISYM ID, což u zákazníků společnosti PRISYM ID vyvolává nejistotu.

 

Společnost TEKLYNX má za sebou desítky let historie, kdy poskytovala servis společnostem působícím v oblasti přírodních věd, a disponuje zkušenostmi, na kterých záleží. Požadavky na značení zdravotnických a farmaceutických produktů mohou být složité a řešení společnosti TEKLYNX vybaví vaši společnost tak, aby je splňovala. Společnosti jako jsou MicroVention (Terumo), Aspen Medical, QTS, bioMérieux, a mnoho dalších svěřují své regulované prostředí značení společnosti TEKLYNX.

 

Zjistěte více o srovnání TEKLYNX CENTRAL CFR, komplexní řešení pro centralizovanou správu štítků pro společnosti působící v oblasti přírodních věd.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Správa značení a grafiky TEKLYNX se společností Kallik

TEKLYNX a Kallik nabízí bezkonkurenční expertízu v oblasti správy značení a grafiky pro vysoce regulovaná odvětví, včetně zdravotnických prostředků a farmaceutického průmyslu.

ZJISTIT VÍCE

Zjistěte, jak integrace podnikového značení TEKLYNX připravuje firmy na úspěch

Promluvte si se zástupcem společnosti TEKLYNX a zjistěte, jak může vaše organizace profitovat z jednoduché integrace značení.

Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole