Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Porównanie: Loftware a TEKLYNX

Co potrzebujesz wiedzieć, aby dokonać właściwego wyboru

Dlaczego metody integracji TEKLYNX są bardziej wydajne  Dowiedz się więcej

 

Jak oprogramowanie SENTINEL zastępuje Loftware Print Server przy niższych kosztach  Dowiedz się więcej

 

Firma TEKLYNX oferuje zarówno lokalne opcje, jak i oparte na chmurze  Dowiedz się więcej

 

Co dla Ciebie oznacza przejęcie NiceLabel przez Loftware  Dowiedz się więcej

 

Firma PRISYM ID została przejęta przez Loftware  Dowiedz się więcej

Dlaczego Nemak wybrał oprogramowanie TEKLYNX zamiast Loftware

PRZECZYTAJ STUDIUM PRZYPADKU

Dlaczego metody integracji TEKLYNX są bardziej wydajne

 

Integracja Loftware z systemem planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) wymaga użycia własnego kodu w celu utworzenia integracji programowej. Rozwiązania TEKLYNX różnią się od tych oferowanych przez Loftware w tym sensie, że oferujemy prostą integrację etykietowania z systemami ERP, co pozwala uniknąć stosowana zastrzeżonego kodu oraz ograniczeń programowych. Dzięki integracji firmy TEKLYNX Twój system ERP po prostu dodaje rekord do bazy danych lub generuje plik prosty z wymaganymi informacjami do druku. System druku etykiet odnotowuje ten nowy rekord lub plik oraz uruchamia zadanie drukowania. Dzięki tej łatwej integracji oprogramowanie TEKLYNX można bez trudu zintegrować z praktycznie każdym systemem ERP, w tym SAP, Oracle, Microsoft Dynamics i nie tylko.

 

W przypadku rozwiązań TEKLYNX nie ma potrzeby aktualizacji kodów przy uaktualnieniu systemu ERP. Drukowanie etykiet można kontynuować bez przerw tak długo, jak system biznesowy jest w stanie generować rekordy bazy danych lub pliki proste. Programowa integracja systemu etykietowania Loftware będzie nieuchronnie wymagała aktualizacji oraz większej ilości testów, co wymaga zwiększenia budżetu. Metody integracji rozwiązań TEKLYNX wyróżniają się niższymi kosztami początkowymi i bieżącymi, ponieważ nasze bezproblemowe integracje są łatwiejsze w utrzymaniu i wymagają mniej obsługi. Jeśli jednak preferujesz głęboką integrację, nasi partnerzy pomogą Ci w tej kwestii.

 

Oferujemy również gotowe rozwiązania w zakresie oprogramowania (COTS), które zawierają liczne opcjonalne zestawy funkcji. Dostrzeż różnice między niestandardowymi a gotowymi rozwiązaniami do tworzenia etykieti dowiedz się, dlaczego oferowane przez TEKLYNX gotowe rozwiązania są lepszym wyborem.

 

Usługi instalacyjne i wdrożeniowe TEKLYNX są nie tylko bardziej przystępne cenowo, ale są bardziej wydajne i nieskomplikowane w całym procesie integracji. Jeśli chcesz czerpać korzyści z prostej i przejrzystej integracji etykietowania, skontaktuj się z firmą TEKLYNX już dziś.

 

SAP Certified for Integration with SAP NetWeaverOprogramowanie do drukowania etykiet z kodami kreskowymi w systemie SAP firmy TEKLYNX umożliwiają łatwą, unikatową integrację. Integracja systemu druku etykiet z systemem SAP to pewny sposób na zmniejszenie liczby błędów, przyspieszenie procesu etykietowania i maksymalizację zwrotu z inwestycji. Firma TEKLYNX jest partnerem SAP oraz pomoże zapewnić bezproblemową integrację z systemem SAP. Przeczytaj nasze studium przypadku Firma Owens Corning redukuje czas rozwoju o 75% dzięki integracji TEKLYNX i SAP lub przeczytaj nasz blog Jak 3 firmy usprawniły druk etykiet dzięki integracji z systemem SAP.

Jak oprogramowanie SENTINEL zastępuje Loftware Print Server przy niższych kosztach

 

System Loftware Print Server (LPS) jest wycofywany, a SENTINEL zastąpi go jako ekonomiczne rozwiązanie na zamianę. Wybierz trwałość oprogramowania SENTINEL, aby móc drukować etykiety bezpośrednio z systemu biznesowego zamiast innego rozwiązania Loftware takiego jak Loftware Spectrum. TEKLYNX oferuje wiele metod integracji i opcji hostingu, aby pomóc w uzyskaniu większej skalowalności procesu etykietowania.

 

Gdy Loftware nakłania klientów systemu LPS do migracji na Loftware Spectrum i wycofanie LPS, tysiące skutecznie działających instalacji na całym świecie w dalszym ciągu udowadnia jakość, niezawodność i skalowalność oprogramowania SENTINEL do automatyzacji druku etykiet.

 

Zamiana LPS

Dowiedz się, dlaczego oprogramowanie SENTINEL jest najlepszym rozwiązaniem do automatyzacji druku etykiet

WYŚWIETL ANALIZY PRZYPADKÓW

Firma TEKLYNX oferuje lokalne, jak i chmurowe opcje zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw

 

Wiele firm przechodzi obecnie na rozwiązania w chmurze, aby zaoszczędzić koszty, ograniczyć infrastrukturę IT i zwiększyć elastyczność. Niektóre firmy mogą nie być jeszcze gotowe na taką zmianę – firma TEKLYNX to rozumie i dlatego zapewnia różne opcje. Firma TEKLYNX umożliwia wdrożenie oprogramowania do tworzenia etykiet w taki sposób, aby spełnić potrzeby Twojej firmy.

TEKLYNX zapewnia różne opcje instalacji oprogramowania do tworzenia etykiet. Możesz wybrać instalację lokalną zainstalowaną w siedzibie firmy, w publicznej lub prywatnej chmurze należącej do Twojej firmy, lub też na serwerze w chmurze należącej do TEKLYNX. Drukowanie w chmurze przez przeglądarkę upraszcza druk etykiet wielu naszym klientów na całym świecie. Nasz model SaaS jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą utrzymać koszty ogólne IT na niskim poziomie.

Co dla Ciebie oznacza przejęcie NiceLabel przez Loftware

 

Firma NiceLabel została przejęta przez Loftware, co stwarza niepewność dla klientów rozwiązań firmy NiceLabel do zarządzaniem etykietami. Wybierz firmę TEKLYNX, jeśli szukasz dostawcy rozwiązań do etykietowania, który zapewni Ci spokój ducha oraz wielokrotnie nagradzaną obsługę klienta.

 

TEKLYNX rozumie, że nie wszystkie firmy mają takie same wymagania dotyczące etykietowania. Niektórzy użytkownicy potrzebują etykiet z prostym tekstem, obrazami i kodami kreskowymi, natomiast inni mają bardziej złożone potrzeby ze względu na skalowalność lub przepisy dotyczące etykiet. Firma TEKLYNX oferuje trzy produkty do projektowania etykiet – LABEL MATRIX, LABELVIEW i CODESOFT, które mają różne edycje i właściwości aby spełnić Twoje potrzeby. W miarę rozwoju potrzeb swojej firmy produkty TEKLYNX umożliwiają łatwe przejście na rozwiązania do zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw.

Firma PRISYM ID została przejęta przez Loftware

 

Na początku 2022 roku firma PRISYM ID została przejęta przez Loftware, co spowodowało niepewność wśród klientów rozwiązań PRISYM ID.

 

Firma TEKLYNX ma za sobą dziesiątki lat cennego doświadczenia w dziedzinie obsługi firm z branży nauk biologicznych. Wyroby medyczne oraz opakowania farmaceutyczne mogą podlegać złożonym wymaganiom. Rozwiązania do tworzenia etykiet TEKLYNX dają Twojej firmie możliwość spełnienia ich. Wiele firm takich jak MicroVention (Terumo), Aspen Medical, QTS, bioMérieux powierza swoje regulowane środowisko etykietowania firmie TEKLYNX.

 

Dowiedz się więcej o firmie TEKLYNX CENTRAL CFR, kompleksowe rozwiązanie do scentralizowanego zarządzania etykietami typu dla firm z branży nauk biologicznych.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zarządzanie etykietami i grafiką TEKLYNX we współpracy z Kallik

Firmy TEKLYNX i Kallik zapewniają niezrównaną wiedzę w zakresie etykietowania i zarządzania grafiką w branżach podlegających ścisłym regulacjom prawnym, w tym wyrobów medycznych i farmaceutycznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się, jak integracja etykietowania dla przedsiębiorstw firmy TEKLYNX prowadzi do sukcesu

Porozmawiaj z przedstawicielem firmy TEKLYNX, aby przekonać się, jakie korzyści prosta integracja etykietowania może przynieść środowisku etykietowania w Twojej organizacji.

Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole