Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

TEKLYNX International uvádí na trh Validation Accelerator Pack pro zjednodušení procesu validace řešení pro značení

Thierry Mauger Prezident TEKLYNX International

„Naše nová nabídka TEKLYNX VAP poskytuje našim zákazníkům přizpůsobitelné validační šablony, které výrazně snižují množství práce a náklady, které tento proces vyžaduje ve validačních týmech.“

Datum: 22/03/2022 / Kategorie: Tiskové zprávy

 

TEKLYNX Validation Accelerator Pack umožňuje vysoce regulovaným společnostem splnit požadavky EU na dodržování předpisů a urychlit validaci pomocí cenných šablon

 

Společnost TEKLYNX International, známá svými řešeními pro značení čárovými kódy, která pomáhají vysoce regulovaným společnostem lépe využívat čárových kódů, dnes oznámila uvedení TEKLYNX Validation Accelerator Pack (VAP). Tato nabídka společnostem umožňuje připravit se na audit a splnit požadavky Evropské unie (EU) a amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) v oblasti značení zdravotnických prostředků a ušetřit čas a zdroje urychlením validace procesů značení.

 

„V odvětví zdravotnických prostředků a přírodních věd je vyžadováno ověřování implementovaných řešení pro značení a jsme odhodláni společnostem v tomto odvětví pomáhat tyto výzvy překonávat,“ říká Thierry Mauger, prezident společnosti TEKLYNX International. „Naše nová nabídka TEKLYNX VAP poskytuje našim zákazníkům přizpůsobitelné validační šablony, které výrazně snižují množství práce a náklady, které tento proces vyžaduje ve validačních týmech.“

 

Zobrazí se okno TEKLYNX VAP je k dispozici pro stávající i nové instalace CODESOFT a LABEL ARCHIVE, softwaru pro zabezpečení a sledovatelnost štítků, nebo TEKLYNX CENTRAL, řešení pro centralizovanou správu štítků. Obsahuje požadované testovací postupy pro protokoly validace a kvality a poskytuje společnostem nástroj pro zjednodušení a urychlení validační dokumentace a správy:

 

 

TEKLYNX společnostem doporučuje spolupráci s našimi Profesionálními službami TEKLYNX, které vám pomohou naplnit potřeby dokumentace v rámci validačních balíčků IQ, OQ a PQ a zajistí, aby byl váš systém značení v souladu s osvědčenými postupy.

 

Více se dozvíte na teklynx.com/validation-accelerator-pack.

 

O TEKLYNX International

TEKLYNX International pomáhá dodavatelským řetězcům fungovat lépe. Více než 750 000 firem ve více než 170 zemích dnes důvěřuje integrovaným produktům pro navrhování štítků s čárovými a RFID kódy od společnosti TEKLYNX a také lidem, kteří za těmito řešeními stojí. Jejich procesy značení čárovými kódy jsou tak efektivní, přesné, bezpečné a v souladu s požadavky jejich odvětví. Více se dozvíte na teklynx.com nebo zavolejte na pobočku TEKLYNX ve vaší oblasti. Barcode Better™ s TEKLYNX.

 

Zpět na novinky