Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX International wprowadza oprogramowanie Validation Accelerator Pack, aby uprościć proces walidacji rozwiązań etykietowania

Thierry Mauger Prezes TEKLYNX International

„Nasze nowe rozwiązanie TEKLYNX VAP zapewnia konfigurowalne szablony walidacji dla naszych klientów korzystających z oprogramowania do tworzenia etykiet dla przedsiębiorstw, aby ograniczyć pracę i koszty zespołów odpowiedzialnych za walidację.”

Data: 22/03/2022 / Kategoria: Artykuły prasowe

 

TEKLYNX Validation Accelerator Pack umożliwia firmom podlegającym ścisłym regulacjom spełnienie wymogów zgodności z UE i przyspieszenie walidacji dzięki cennym szablonom

 

TEKLYNX International, znana z rozwiązań do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi, które pomagają projektować lepsze kody kreskowe firmom podlegającym ścisłym regulacjom prawnym, ogłasza dziś wprowadzenie oprogramowania Validation Accelerator Pack (VAP). Oferta ta pozwala firmom przygotować się do audytu i spełnić wymogi Unii Europejskiej (UE) oraz amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) w zakresie etykietowania w dziedzinie wyrobów medycznych i nauk biologicznych, a także zaoszczędzić czas i zasoby poprzez przyspieszenie walidacji procesów etykietowania.

 

„Walidacja wdrożonych rozwiązań w zakresie etykietowania jest wymagana w branży wyrobów medycznych i nauk biologicznych. Jesteśmy zaangażowani w niesienie pomocy firmom z tego sektora w rozwiązywaniu wyzwań regulacyjnych” – stwierdza Thierry Mauger, prezes TEKLYNX International. „Nasze nowe rozwiązanie TEKLYNX VAP zapewnia konfigurowalne szablony walidacji dla naszych klientów korzystających z oprogramowania do tworzenia etykiet dla przedsiębiorstw, aby ograniczyć pracę i koszty zespołów odpowiedzialnych za walidację.”

 

TEKLYNX VAP jest dostępny dla istniejących i nowych instalacji CODESOFT plus LABEL ARCHIVE, oprogramowanie do zabezpieczania i śledzenia etykiet lub TEKLYNX CENTRAL, rozwiązanie do scentralizowanego zarządzania etykietami. Obejmuje wymagane procedury testowe dla protokołów walidacji i kontroli jakości, dzięki czemu zapewnia narzędzie pozwalające uprościć i przyspieszyć dokumentację walidacji i zarządzanie nią:

 

 

TEKLYNX zaleca firmom skorzystanie z usług profesjonalnych TEKLYNX w celu zaspokojenia potrzeb dokumentacyjnych pakietów walidacyjnych IQ, OQ i PQ oraz zapewnić zgodność systemu etykietowania z najlepszymi praktykami.

 

Dowiedz się więcej na stronie teklynx.com/validation-accelerator-pack.

 

Informacje o firmie TEKLYNX International

TEKLYNX International pomaga zwiększyć skuteczność łańcuchów dostaw. Zintegrowane produkty firmy TEKLYNX do projektowania etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz tworzący je inżynierowie cieszą się zaufaniem ponad 750 000 firm z ponad 170 krajów, ponieważ dzięki nim operacje znakowania kodami kreskowymi stają się wydajne, dokładne, bezpieczne oraz zgodne z wymaganiami branżowymi. Dowiedz się więcej na stronie teklynx.com lub skontaktuj się telefonicznie z firmą TEKLYNX w Twoim regionie. Barcode Better™ z TEKLYNX.

 

Wróć do wiadomości