Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Firma TEKLYNX International zdobywa miejsce na liście Food Logistics 2018 FL100+ dla najlepszych dostawców oprogramowania i technologii

Data: 17/12/2018 / Kategoria: Artykuły prasowe, Nagrody

 

Wiodący dostawca oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi, firma TEKLYNX, czwarty rok z rzędu znalazła się na liście wiodących globalnych dostawców oprogramowania dla łańcucha dostaw w branży żywności i napojów

 

TEKLYNX International, wiodący globalny deweloper oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz dostawca rozwiązań, ogłasza zdobycie miejsca na uznanej liście Food Logistics 2018 FL100+ dla najlepszych dostawców oprogramowania i technologii, już czwarty rok z rzędu. Zamieszczona w wydaniu magazynu Food Logistics z listopada/grudnia 2018 r. lista obejmuje dostawców oprogramowania i technologii, których produkty i usługi mają krytyczne znaczenie dla firm w globalnym łańcuchu dostaw w branży spożywczej.

 

Food Logistics 2018 FL100+ Award

„Jesteśmy dumni, że czwarty rok z rzędu udało nam się znaleźć na prestiżowej liście FL100+ magazynu Food Logistics, ponieważ to osiągnięcie podkreśla ciągłe zaangażowanie firmy TEKLYNX w zapewnianie efektywnych, inteligentnych i skalowalnych rozwiązań z zakresu oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i technologią RFID w branży spożywczej oraz oferowanie niezrównanego wsparcia dla klientów”, mówi dyrektor generalny TEKLYNX, Doug Niemeyer.

 

Od dekad firma TEKLYNX pomaga przedsiębiorstwom z branży spożywczej w upraszczaniu operacji związanych z etykietowaniem oraz zapewnianiu zgodności z bieżącymi przepisami w przemyśle, takimi jak Food Information for Consumers (FIC), Produce Traceability Initiative (PTI) i Food Safety Modernization Act (FSMA). Oprogramowanie do etykietowania TEKLYNX może również automatycznie wyróżniać alergeny pojawiające się na listach składników i wartości odżywcze oraz inne kluczowe komponenty etykiet, korzystając z funkcji dynamicznej stylizacji TEKLYNX WYSIWYG („What You See Is What You Get”; otrzymujesz to, co widzisz). Aby dowiedzieć się więcej, zobacz E-book TEKLYNX: Wymagania dotyczące etykietowania w przemyśle żywieniowym.

 

Dzisiaj firma TEKLYNX jest jedynym dostawcą oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi, który oferuje licencjonowanie oparte na subskrypcji – umożliwiając firmom w branży żywności i napojów rozpoczęcie korzystania z oprogramowania TEKLYNX przy niskich kosztach początkowych – jednocześnie dostarczając stopniowane rozwiązania spełniające potrzeby w zakresie etykietowania w firmach wszystkich rozmiarów w przemyśle spożywczym, które będą rosnąć w miarę rozwoju firm.

 

Aby wyświetlić 15. coroczną listę Food Logistics FL100+, odwiedź stronę foodlogistics.com; więcej informacji o oprogramowaniu TEKLYNX do etykietowania z kodami kreskowymi znajdziesz na stronie teklynx.com.

 

Informacje o TEKLYNX International

 

TEKLYNX International to wiodący światowy producent oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i technologią RFID oraz dostawca rozwiązań. Innowator w branży od ponad 30 lat, firma TEKLYNX pomaga innym przedsiębiorstwom w bezproblemowym i wydajnym działaniu poprzez wdrażanie rozwiązań związanych z etykietowaniem, które upraszczają operacje i umożliwiają zapewnianie zgodności ze standardami branżowymi i nadchodzącymi przepisami. Firma TEKLYNX cieszy się światowym uznaniem w zakresie obsługi klienta – oferuje elastyczne opcje zakupu, niedoścignione wsparcie i obsługę, a także kompleksowe rozwiązania, które rosną razem z firmą. Prowadzimy działania w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Chinach i Singapurze. Ponad 750 000 firm w ponad 120 krajach korzysta ze zintegrowanych rozwiązań TEKLYNX, aby osiągać sukces. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę teklynx.com, LinkedIn, twitter @Teklynx i Facebook.com/TEKLYNXInternational lub skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie.

Wróć do wiadomości