Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX International wprowadza globalny branding „Barcode Better™”

Thierry Mauger Prezes, TEKLYNX International

„Nasza misja to umożliwienie lepszego działania firmy poprzez połączenie nakierowanych na klienta rozwiązań z zakresu kodów kreskowych i technologii RFID z najlepszym w branży wsparciem”.

Data: 04/06/2019 / Kategoria: Aktualności firmowe, Artykuły prasowe

 

Nowy branding podkreśla filozofię skupiania się firmy TEKLYNX na kliencie oraz zapewnia zaktualizowaną tożsamość marki i witrynę internetową 

 

Firma TEKLYNX International, globalny lider w zakresie oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i RFID, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie globalnego brandingu „Barcode Better™”, który podkreśla długotrwałą filozofię skupienia się firmy na kliencie oraz unikatową perspektywę w zakresie kodów kreskowych. 

 

„Branding TEKLYNX Barcode Better komunikuje kluczowe idee naszej marki”, mówi dyrektor ds. marketingu globalnego TEKLYNX, Jenna Wagner. „Fakty są następujące – kod kreskowy to coś więcej niż standard etykietowania; to czynność, dzięki której firmy mogą pracować. Firma TEKLYNX to jedyny dostawca oprogramowania do etykietowania, który rozumie „kod kreskowy” jako czasownik oraz uznaje jego znaczenie na drodze do lepszego działania wielu firm”.  

 

Traktowanie kodu kreskowego jako elementu napędzającego wydajność i dokładność łańcucha dostaw oznacza, że firma TEKLYNX zapewnia wsparcie dla klientów, dzięki któremu ludzie stojący za przepływami pracy w łańcuchu dostaw mogą osiągnąć sukces. „Od odbierania surowców po wysyłanie gotowych towarów – firmy polegają na kodach kreskowych umożliwiających działanie łańcucha dostaw”, wyjaśnia prezes TEKLYNX International, Thierry Mauger. „Nasza misja to umożliwienie lepszego działania firmy poprzez połączenie nakierowanych na klienta rozwiązań z zakresu kodów kreskowych i technologii RFID z najlepszym w branży wsparciem”. Kultura firmy skupiająca się na obsłudze klientów sprawiła, że firma TEKLYNX osiągnęła pozycję lidera rynku, ponieważ firmy wybierają partnerów, którzy towarzyszą im na każdym etapie działalności.  

 

Globalny branding TEKLYNX „Barcode Better”: 

 

 

Dowiedz się więcej o tym, jak firma TEKLYNX pomaga innym firmom w realizacji zadania „Barcode Better” na stronie teklynx.com

 

Korzystaj z kodów kreskowych jeszcze lepiej z TEKLYNX

 

Informacje o TEKLYNX International  

 

Firma TEKLYNX International usprawnia łańcuchy dostaw. Dzisiaj już ponad 750 000 firm w ponad 170 krajach ufa zintegrowanym rozwiązaniom TEKLYNX do projektowania etykiet z kodami kreskowymi i technologią RFID oraz ludziom stojącym za tymi rozwiązaniami, aby zwiększać wydajność i dokładność etykietowania, zapewniać zabezpieczenia i osiągać zgodność z wymaganiami branżowymi. Firma TEKLYNX, z ponad 30-letnim doświadczeniem, jest globalnym liderem ze względu na niezawodne oprogramowanie i doskonałe wsparcie dla klientów. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak społeczność TEKLYNX pomaga firmom w różnych branżach na całym świecie, odwiedź stronę teklynx.com lub skontaktuj się z firmą TEKLYNX w swoim regionie. Barcode Better™ z firmą TEKLYNX.

Wróć do wiadomości