Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX wprowadza przemysłowe rozwiązania do etykietowania TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 i TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0

Data: 26/03/2019 / Kategoria: Wiadomości o produktach

 

Oprogramowanie najnowszej generacji do obsługi kodów kreskowych zawiera usprawnienia dla użytkowników końcowych, które zwiększają dokładność etykietowania, poprawiają automatyzację i umożliwiają osiąganie zgodności z przepisami w przypadku producentów urządzeń medycznych i substancji chemicznych

 

TEKLYNX International, wiodący globalny producent oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi i RFID oraz dostawca rozwiązań, ogłasza wprowadzenie przemysłowego oprogramowania do etykietowania: TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 oraz TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0. Te rozwiązania do przemysłowego zarządzania etykietami oferują firmom o wszystkich rozmiarach działającym w branży urządzeń medycznych, farmacji, nauk biomedycznych oraz produkującym substancje chemiczne scentralizowany produkt do projektowania, zabezpieczania i śledzenia etykiet, automatyzacji druku i zapewniania zgodności z przepisami. Takie rozwiązanie wspiera najnowszą generację cyfrowej transformacji etykietowania. Nowe wydania obejmują dostęp do najnowszych wersji oprogramowania CODESOFT do projektowania etykiet, SENTINEL do automatyzacji druku, LABEL ARCHIVE do przechowywania i śledzenia etykiet oraz do interfejsu drukowania opartego na przeglądarce.

 

„Jesteśmy dumni z usprawnień oferowanych w TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 i TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0, ponieważ oba te rozwiązania reprezentują przyszłość przemysłowego zarządzania etykietami”, powiedział Doug Niemeyer, dyrektor generalny TEKLYNX. „Odzwierciedlają one nasze zaangażowanie i starania, dzięki którym producenci urządzeń medycznych i środków chemicznych mogą korzystać z najlepszych w swojej klasie środowisk etykietowania. W ten sposób mogą etykietować lepiej – dzisiaj i w przyszłości”.

 

Najważniejsze cechy produktów TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 i TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0:

 

 

Dzisiaj producenci urządzeń medycznych, środków farmaceutycznych, produktów w zakresie nauk biomedycznych oraz środków chemicznych na całym świecie korzystają z oprogramowania TEKLYNX CENTRAL, aby realizować wydajny, dokładny proces etykietowania przy jednoczesnym zapewnianiu zgodności z wieloma nieustannie zmieniającymi się przepisami w branży. Ostatnie przykłady sukcesu:

 

 

Aby poprosić o wersję demonstracyjną TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 lub TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0, kliknij tutaj. Pobierz arkusz informacyjny TEKLYNX CENTRAL 5.0 – co nowego? , aby dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach i korzyściach.

Wróć do wiadomości