Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Více informací

Společnost TEKLYNX na trh uvádí řešení podnikového značení TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 a TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0

Datum: 26/03/2019 / Kategorie: Novinky o produktech

 

Softwarová řešení pro značení pomocí čárových kódů příští generace byla vylepšena z hlediska přesnosti značení, automatizace a dodržování předpisů pro výrobce zdravotnických prostředků a chemikálií.

 

Společnost TEKLYNX International, přední světová společnost zabývající se vývojem softwaru a poskytovatel řešení pro značení pomocí čárových kódů a RFID, dnes oznámila uvedení podnikových softwarových řešení pro značení TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 a TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0 na trh. Tato podniková řešení pro správu štítků nabízejí firmám všech velikostí v oblasti zdravotnických zařízení, farmaceutického průmyslu, přírodních věd a výroby chemikálií centralizované řešení pro návrh štítků, zabezpečení a sledování, automatizaci tisku a dodržování předpisů s cílem podpořit tak transformaci digitálního značení příští generace. Tyto nové verze obsahují přístup k nejnovější verzi softwaru pro návrh štítků CODESOFT, pro automatizaci tisku SENTINEL, pro ukládání a sledování štítků LABEL ARCHIVE a online rozhraní pro tisk.

 

„Jsme hrdí na vylepšení nabízená v TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 a TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0, protože oba představují budoucnost podnikové správy štítků,“ uvádí Doug Niemeyer, generální ředitel společnosti TEKLYNX . „Odrážejí náš závazek poskytovat výrobcům zdravotnických zařízení a chemických látek nejlepší řešení pro značení ve své třídě, abychom jim pomohli značit lépe nyní i v budoucnu.“

 

Mezi hlavní přednosti produktů TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 a TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0 patří:

 

 

V dnešní době výrobci zdravotnických zařízení, výrobci léčiv a výrobci v oblasti přírodních věd a výrobci chemických látek po celém světě využívají systém TEKLYNX CENTRAL k efektivnímu a přesnému značení pomocí štítků a současnému dodržování velkého množství neustále se měnících předpisů. Příklady úspěchu z nedávné doby zahrnují:

 

 

Pro vyžádání demoverze TEKLYNX CENTRAL CFR 5.0 nebo TEKLYNX CENTRAL GHS 5.0 prosím klikněte zde. Stáhněte si informační list „Co je nového v TEKLYNX CENTRAL 5.0“, kde se o nových funkcích a výhodách dozvíte více.

Zpět na novinky