Konumuzunu Seçin

En iyi web sitesi deneyimi için lütfen konumunuzu ve dilinizi seçin

Barcode Better

TEKLYNX’de, barkod yazılımının sadece satın aldığınız bir şey olmadığına inanıyoruz. Bu, şirketinizin çalışmasını sağlayan entegre teknoloji çözümüdür.

Destek

Video: TEKLYNX CENTRAL CFR Anahtar Özellikleri

TEKLYNX CENTRAL CFR Anahtar Özellikleri

CFR uyumlu merkezi etiket yönetimi yazılımı

 

Şu hususları öğrenin: TEKLYNX CENTRAL CFR maksimum etiketleme verimliliğini sunarken sağlık hizmeti etiketleme gereksinimlerini destekler.

 

Bugün TEKLYNX CENTRAL CFR demosu indirin!

 

 
Video belgesi Video belgesi
VİDEO BELGESİ

TEKLYNX CENTRAL CFR sağlık hizmeti etiketleme gereksinimlerini destekleyen işletme etiket yönetimi çözümüdür. Bu satışa hazır çözüm tedarik zinciri boyunca tıbbi cihazları ve tıbbi ürünleri doğru biçimde tanımlamak için etiketlerin oluşturulmasıyla maksimum izlenebilirlik sunar. TEKLYNX CENTRAL CFR, elektronik onaylamaları, imzaları ve dokümantasyonu olanaklı hale getiren Amerika Birleşik Devletleri FDA 21 CFR part 11 gereksinimlerine göre doğrulayabilir.

 

Yüksek derecede yönetmelik içeren bu endüstride yazılım çözümünüzün desteklenir durumda kalmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle destek kullanım ömrü zorunlu normun üç katı uzunluktadır. Bir yıllık destek yerine üç tam yıl destek alırsınız.

 

TEKLYNX CENTRAL aşağıdaki onaylı teknolojileri birleştirir: CODESOFT etiket tasarımı için, SENTINEL baskı otomasyonu için ve LABEL ARCHIVE izlenebilirlik ve güvenlik için.

 

CODESOFT, SENTINEL ve LABEL ARCHIVE özelliklerine ek olarak, TEKLYNX CENTRAL işletmenizin tarayıcı tabanlı baskı arayüzünün dahili olarak ağınızdan veya tedarikçiler ya da sözleşmeli üreticiler için güvenli bir web sitesinden baskı yapmasına olanak sağlar. Bu gücün tümü işletmenizdeki ofis ortamından merkezi olarak yönetilmesinden gelir ve potansiyel olarak global ölçekte fayda sağlanması gerçeği inanılmazdır. TEKLYNX CENTRAL ayrıca etiket tasarlayıcısının kurulumlarını yönetmenize olanak sağlamasının yanı sıra etiketleme operasyonlarınızın tüm bileşenlerini yönetmek için merkezi bir komut merkezi sunmaktadır. 

 

İşletmeniz büyüdükçe, TEKLYNX CENTRAL ihtiyaçlarını karşılamak için ölçeklendirilecektir. 

 

Web sitemizi ziyaret edin ve bugün ücretsiz, taahhütsüz TEKLYNX CENTRAL sunumu indirin!

TEKLYNX CENTRAL CFR ürününün şirketinizde neleri değiştirebileceğini öğrenin. Bir tanıtım talep edin.

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Geçerli değil
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil

Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan
Gerekli alan
Gerekli alan Çok uzun. 250 karakter sınırı. Geçerli değil
Gerekli alan