Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

TEKLYNX International na liście Food Logistics 2016 FL100+

Data: 16/12/2016 / Kategoria: Artykuły prasowe, Nagrody

 

TEKLYNX International, wiodący globalny deweloper oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i RFID oraz dostawca rozwiązań, ogłasza zdobycie miejsca na uznanej liście Food Logistics 2016 FL100+ dla najlepszych dostawców oprogramowania i technologii, już drugi rok z rzędu. Selektywna lista, opublikowana w listopadzie/grudniu 2016 r. w magazynie Food Logistics , obejmuje dostawców oprogramowania i technologii, których produkty i usługi mają krytyczne znaczenie dla firm w globalnym łańcuchu dostaw w branży spożywczej.

 

„Jesteśmy dumni, że drugi rok z rzędu udało nam się znaleźć na prestiżowej liście Food Logistics , ponieważ to osiągnięcie podkreśla ciągłe zaangażowanie firmy TEKLYNX w zapewnianie niezwykle efektywnych rozwiązań z zakresu oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi w branży spożywczej oraz oferowanie niezrównanego wsparcia dla klientów”, mówi dyrektor generalny TEKLYNX, Doug Niemeyer. „Producenci w branży spożywczej, hurtownicy i sprzedawcy detaliczni polegają na rozwiązaniach TEKLYNX do etykietowania z kodami kreskowymi i technologią RFID, aby tworzyć bezpieczne, niezawodne, zgodne i wydajne etykiety”.

 

Od dekad firma TEKLYNX pomagała firmom w przemyśle żywności i napojów w upraszczaniu procesów etykietowania przy jednoczesnym zapewnianiu zgodności z bieżącymi przepisami, np. Produce Traceability Initiative (PTI), Food Safety Modernization Act (FSMA) i Food Information for Consumers (FIC). Jednocześnie nasze rozwiązania umożliwiają wyróżnianie wartości odżywczych i alergenów przy użyciu funkcji dynamicznej stylizacji TEKLYNX WYSIWYG („What You See Is What You Get”; otrzymujesz to, co widzisz). Aby dowiedzieć się więcej, zobacz infografikę TEKLYNX, Wymagania dotyczące etykietowania w przemyśle żywieniowym .

 

Dzisiaj firma TEKLYNX pozostaje jedynym dostawcą oprogramowania do etykietowania z kodami kreskowymi, który oferuje licencjonowanie oparte na subskrypcji – umożliwiając firmom w branży żywności i napojów rozpoczęcie korzystania z oprogramowania TEKLYNX przy niskich kosztach początkowych – jednocześnie dostarczając rozwiązania spełniające potrzeby w zakresie etykietowania w firmach wszystkich rozmiarów w przemyśle spożywczym, które będą rosnąć w miarę rozwoju firm.

 

Aby zobaczyć 13. listę FL100+ magazynu Food Logistics, odwiedź stronę foodlogistics.com; więcej informacji o oprogramowaniu TEKLYNX do etykietowania z kodami kreskowymi znajdziesz na stronie teklynx.com.

 

Informacje o TEKLYNX International

TEKLYNX International to wiodący światowy producent oprogramowania do obsługi etykiet z kodami kreskowymi i technologią RFID oraz dostawca rozwiązań. Innowator w branży od ponad 30 lat, firma TEKLYNX pomaga innym przedsiębiorstwom w bezproblemowym i wydajnym działaniu poprzez wdrażanie rozwiązań związanych z etykietowaniem, które upraszczają operacje i umożliwiają zapewnianie zgodności ze standardami branżowymi i nadchodzącymi przepisami. Firma TEKLYNX cieszy się światowym uznaniem w zakresie obsługi klienta – oferuje elastyczne opcje zakupu, niedoścignione wsparcie i obsługę, a także kompleksowe rozwiązania, które rosną razem z firmą. Prowadzimy działania w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Chinach i Singapurze. Ponad 630 000 firm w ponad 120 krajach korzysta ze zintegrowanych rozwiązań TEKLYNX, aby osiągać sukces.

 

Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę teklynx.com, LinkedIn, twitter @Teklynx i Facebook.com/TEKLYNXInternational.

Wróć do wiadomości