Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Oprogramowanie do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi zgodne z systemem Windows 11


Dostępne są teraz produkty TEKLYNX 2022, które zostały w pełni przetestowane pod kątem zgodności z systemami Windows 11 i Windows Server 2022.

Data: 27/09/2022 / Kategoria: Wiadomości o produktach

 

Firma TEKLYNX nieustannie pracuje nad udoskonaleniem swoich rozwiązań w zakresie projektowania etykiet z kodami kreskowymi, bezpieczeństwa i identyfikowalności, a także oprogramowania do automatyzacji druku, aby zapewnić kompatybilność, optymalizację wydajności drukarki etykiet i większą funkcjonalność.

 

Dostępne są teraz produkty TEKLYNX 2022, które zostały w pełni przetestowane pod kątem zgodności z systemami Windows 11 i Windows Server 2022:

 

 

Firma TEKLYNX opracowała i nieustannie ulepsza portfolio wielopoziomowych rozwiązań, aby rozwijać się wraz z firmami w miarę zmieniania się ich potrzeb biznesowych. Pobierz bezpłatną 30-dniową wersję próbną wersji 2022 LABEL MATRIX, LABELVIEW, CODESOFT, SENTINEL lub LABEL ARCHIVE, aby zobaczyć je w działaniu.

 

Jesteś już klientem TEKLYNX? Pliki etykiet są łatwe do przekonwertowania po uaktualnieniu oprogramowania do najnowszej wersji.

 

Nie używasz jeszcze oprogramowania TEKLYNX? TEKLYNX oferuje licencjonowanie oparte na subskrypcji, umożliwiając firmom rozpoczęcie korzystania z najnowszej wersji oprogramowania TEKLYNX przy niskich kosztach początkowych.

 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o produktach TEKLYNX 2022, zgodności z systemami Windows 11 i Windows Server 2022, uaktualnieniach wersji oraz licencjonowaniu opartym na subskrypcji.

Wróć do wiadomości