Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Kluczowe funkcje TEKLYNX CENTRAL GHS

Kluczowe funkcje TEKLYNX CENTRAL GHS

Oprogramowanie do scentralizowanego zarządzania etykietami zgodne z normą GHS

 

Dowiedz się, w jaki sposób TEKLYNX CENTRAL GHS wspiera spełnianie wymagań z zakresu etykietowania w branży chemicznej, jednocześnie oferując maksymalną wydajność etykietowania.

 

Poproś o wersję demonstracyjną TEKLYNX CENTRAL GHS już dzisiaj!

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

TEKLYNX CENTRAL GHS to rozwiązanie do scentralizowanego zarządzania etykietami wspierające spełnianie wymagań z zakresu etykietowania w branży chemicznej, np. systemu Globally Harmonized System of Classification and Labeling of Chemicals, typowo zwanego systemem GHS. Rozwiązanie oferuje maksymalne możliwości z zakresu śledzenia poprzez tworzenie etykiet umożliwiających dokładną klasyfikację i określanie elementów oznakowania HazCom na etykietach i arkuszach danych. 

 

W tej ściśle regulowanej branży bardzo ważne jest uzyskiwanie wsparcia w zakresie oprogramowania. Z tego powodu cykl życia wsparcia technicznego jest trzy razy dłuższy od normalnego. Zamiast roku wsparcia klienci otrzymują trzy całe lata wsparcia technicznego.

 

TEKLYNX CENTRAL łączy sprawdzone technologie: CODESOFT – projektowanie etykiet, SENTINEL – automatyzacja druku, oraz LABEL ARCHIVE – śledzenie i bezpieczeństwo.

 

Poza funkcjami CODESOFT, SENTINEL i LABEL ARCHIVE rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL zapewnia firmie możliwość publikowania interfejsu drukowania opartego na przeglądarce – wewnętrznie w sieci firmowej lub za pośrednictwem zabezpieczonej witryny dla dostawców i producentów kontraktowych. Fakt, że taka zaawansowana funkcja jest zarządzana centralnie w siedzibie firmy i wykorzystywana w globalnej skali jest niesamowity. Rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL oferuje również centrum poleceń do zarządzania wszystkimi komponentami operacji etykietowania. Można nawet zarządzać instalacjami programów do projektowania etykiet. 

 

Wraz ze wzrostem firmy rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL będzie skalowane do Twoich potrzeb. 

 

Odwiedź naszą witrynę internetową, aby poprosić o bezpłatną, niewymagającą deklaracji zaangażowania wersję demonstracyjną TEKLYNX CENTRAL już dzisiaj!

Dowiedz się więcej o tym, co oprogramowanie TEKLYNX CENTRAL GHS może zrobić dla Twojej organizacji. Poproś o wersję demonstracyjną.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole