Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Kluczowe funkcje TEKLYNX CENTRAL CFR

Kluczowe funkcje TEKLYNX CENTRAL CFR

Oprogramowanie do scentralizowanego zarządzania etykietami zgodne z normą CFR

 

Dowiedz się, w jaki sposób TEKLYNX CENTRAL CFR wspiera spełnianie wymagań z zakresu etykietowania w branży medycznej, jednocześnie oferując maksymalną wydajność etykietowania.

 

Poproś o wersję demonstracyjną TEKLYNX CENTRAL CFR już dzisiaj!

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

TEKLYNX CENTRAL CFR to rozwiązanie do przemysłowego zarządzania etykietami wspierające spełnianie wymagań w branży opieki zdrowotnej. To kompleksowe i gotowe do użytku rozwiązanie oferuje maksymalne możliwości w zakresie śledzenia, tworząc etykiety, które umożliwiają dokładną identyfikację urządzeń medycznych i farmaceutyków w całym łańcuchu dostaw. TEKLYNX CENTRAL CFR spełnia wymagania zgodnie z normą FDA 21 CFR, część 11, w Stanach Zjednoczonych, umożliwiając uzyskiwanie elektronicznych zatwierdzeń, podpisów i dokumentacji.

 

W tej ściśle regulowanej branży bardzo ważne jest uzyskiwanie wsparcia w zakresie oprogramowania. Z tego powodu cykl życia wsparcia technicznego jest trzy razy dłuższy od normalnego. Zamiast roku wsparcia klienci otrzymują trzy całe lata wsparcia technicznego.

 

TEKLYNX CENTRAL łączy sprawdzone technologie: CODESOFT – projektowanie etykiet, SENTINEL – automatyzacja druku, oraz LABEL ARCHIVE – śledzenie i bezpieczeństwo.

 

Poza funkcjami CODESOFT, SENTINEL i LABEL ARCHIVE rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL zapewnia firmie możliwość publikowania interfejsu drukowania opartego na przeglądarce – wewnętrznie w sieci firmowej lub za pośrednictwem zabezpieczonej witryny dla dostawców i producentów kontraktowych. Fakt, że taka zaawansowana funkcja jest zarządzana centralnie w siedzibie firmy i wykorzystywana w globalnej skali jest niesamowity. Rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL oferuje również centrum poleceń do zarządzania wszystkimi komponentami operacji etykietowania. Można nawet zarządzać instalacjami programów do projektowania etykiet. 

 

Wraz ze wzrostem firmy rozwiązanie TEKLYNX CENTRAL będzie skalowane do Twoich potrzeb. 

 

Odwiedź naszą witrynę internetową, aby poprosić o bezpłatną, niewymagającą deklaracji zaangażowania wersję demonstracyjną TEKLYNX CENTRAL już dzisiaj!

Dowiedz się więcej o tym, co oprogramowanie TEKLYNX CENTRAL CFR może zrobić dla Twojej organizacji. Poproś o wersję demonstracyjną.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole