Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Informacje

Brother rozbudowuje ofertę profesjonalnego druku etykiet dzięki współpracy z TEKLYNX

Thierry Mauger prezes TEKLYNX International

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą Brother i zaoferować możliwość znacznego zwiększenia wydajności w drukowaniu etykiet.”

Data: 18/01/2022 / Kategoria: Artykuły prasowe, Sterowniki drukarek

 

Brother rozpoczyna nowe partnerstwo z TEKLYNX, globalnym liderem w dziedzinie oprogramowania do tworzenia kodów kreskowych. Współpraca obu firm sprawi, że zarówno produkcja, jak i druk etykiet będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i pomoże przedsiębiorstwom w efektywnym tworzeniu etykiet zgodnych ze standardami branżowymi.

 

Brother oferuje szereg różnych produktów do drukowania oznaczeń, które są kompatybilne z rozwiązaniami programowymi TEKLYNX. Połączenie działań obu firm umożliwia zwiększenie wydajności pracy drukarek, zapewniając przedsiębiorstwom narzędzia potrzebne do szybkiej produkcji etykiet. Zintegrowane rozwiązania zwiększają również bezpieczeństwo danych w organizacjach.

 

„Z przyjemnością ogłaszamy nasze nowe europejskie partnerstwo z TEKLYNX, globalnym liderem w dziedzinie rozwoju zintegrowanego oprogramowania, które umożliwi nam umocnienie pozycji Brother na rynkach wertykalnych. Ta współpraca pomoże naszym klientom w codziennym korzystaniu z drukarek termicznych Brother, znacznie upraszczając procesy etykietowania, przy jednoczesnym zachowaniu poziomu zgodności z przepisami dzięki wykorzystaniu rozwiązań TEKLYNX” – komentuje Nicolas Serra, Senior Manager Corporate & Solutions Division w Brother France.

 

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą Brother i zaoferować możliwość znacznego zwiększenia wydajności w drukowaniu etykiet” – powiedział prezes TEKLYNX International, Thierry Mauger. 

 

Rozwiązania programowe firmy TEKLYNX obejmują pełną gamę termicznych drukarek etykiet Brother i zapewniają przedsiębiorstwom możliwość drukowania wielu formatów oznaczeń ze scentralizowanej platformy, w zależności od ich wymagań. System zarządzania etykietami TEKLYNX pozwala pracownikom uniknąć czasochłonnego projektowania oznaczeń, oferując jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika. Teraz firmy mogą szybciej wprowadzać zmiany w projektach lub tworzyć szablony, znacznie oszczędzając przy tym czas pracowników.

 

Dzięki współpracy z firmą TEKLYNX, która specjalizuje się w technologii kodów kreskowych i RFID, Brother zyska możliwość ulepszenia rozwiązań w zakresie etykietowania i podnoszenia poziomu identyfikacji, od produkcji do wysyłki.

 

Klienci Brother mogą teraz pobrać sterowniki do drukarek* ze strony internetowej TEKLYNX. Firma obsługuje mobilne rozwiązania do etykietowania i drukowania firmy Brother: drukarki etykiet i paragonów RJ, biurkowe drukarki etykiet TD oraz przemysłowe drukarki etykiet TJ.

 

Informacje o firmie TEKLYNX International
 

TEKLYNX International pomaga łańcuchom dostaw działać lepiej. Obecnie ponad 750 000 biznesów w ponad 170 krajach korzysta z produktów firmy do projektowania zintegrowanych etykiet z kodami kreskowymi i RFID. Dzięki TEKLYNX etykietowanie kodami kreskowymi staje wydajne, dokładne, bezpieczne i zgodne z wymogami branży. Z ponad 30-letnim doświadczeniem, TEKLYNX jest światowym liderem dzięki niezawodnemu oprogramowaniu i doskonałej obsłudze klienta. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak społeczność TEKLYNX pomaga firmom z różnych branż na całym świecie, odwiedź stronę teklynx.com lub zadzwoń do firmy TEKLYNX w swoim regionie.

 

Informacje o firmie Brother

 

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO14001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.brother.com.

Wróć do wiadomości