Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: SENTINEL a LABEL ARCHIVE 2021 jsou zde!

SENTINEL a LABEL ARCHIVE 2021 jsou zde!

SENTINEL a LABEL ARCHIVE 2021 jsou zde!

 

Zjistěte co je nového v produktech pro podnikovou správu štítků společnosti TEKLYNX pro rok 2021, které byly vytvořeny tak, aby umožňovaly lepší propojení.

 

Klikněte zde a požádejte o demoverzi SENTINEL nebo LABEL ARCHIVE 2021.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Co znamená mít lepší propojení v celém dodavatelském řetězci?   

 

Všechno.   

 

Silná propojení mezi organizacemi, informacemi a lidmi z vašeho podnikání dělají úspěšnou součást dodavatelského řetězce. Propojení umožňuje výrobcům v potravinářském průmyslu zajistit bezpečnost potravin, ve farmaceutickému průmyslu zpracovávat léky, které zachraňují životy, v maloobchodu poskytnout dokonalý dárek pro zvláštní příležitost a mnohem více.... 

 

V TEKLYNX rozumíme síle tohoto propojení.     

 

Představujeme produkty pro podnikovou správu štítků TEKLYNX pro rok 2021, které byly vytvořeny tak, aby umožňovaly lepší propojení. 

 

V tak důležitém podniku, jako je ten váš, nepřichází selhání systému v úvahu. Proto jsme vyvinuli SENTINEL 2021, řešení pro automatizaci tisku od společnosti TEKLYNX, které zajistí, abyste zůstali ve spojení. Díky nové funkci automatického záložního serveru, pokud ve vaší organizaci selže primární server, SENTINEL tuto situaci ihned rozpozná a váš záložní server se automaticky stane tím primárním. Díky softwaru SENTINEL 2021 se z prostojů v procesu značení stane další věc, které se nebudete muset obávat. 

 

Auditní stopa procesu značení je nezbytná pro dodržování předpisů platných v daných odvětvích a proto, aby se zabránilo chybám. S LABEL ARCHIVE 2021, softwarem pro zabezpečení a sledovatelnost od společnosti TEKLYNX, získáte přístup k historii štítku od začátku až do konce prostřednictvím nového a vylepšeného WEBU LABEL ARCHIVE. Moderní aktualizace rozhraní umožňuje snadnější navigaci a přístupnost. Své štítky tak můžete sledovat od požadavku o vytvoření až po tisk.  

 

I když jsou čárové kódy malé, představují jeden z mnoha spojení mezi vámi a potravinami, které kupujete, léky, které užíváte, nebo zásilkami, které obdržíte. Bez nich bych se dodavatelský řetězec zastavil. Na produkty TEKLYNX 2021, které vám zajistí bezpečnost připojení, se můžete spolehnout.  

 

Vyžádejte si bezplatnou demoverzi a vyzkoušejte si softwarová řešení pro značení čárovými kódy TEKLYNX 2021 v akci. 

 

Naše produkty pro rok 2021 jsou vytvořeny s ohledem na propojení, protože když máte lepší propojení, můžete lépe využívat čárových kódů. 

Kontaktujte nás

Software pro podnikovou správu štítků

 

Vyplňte níže uvedený formulář a vyžádejte si bezplatnou konzultaci týkající se softwaru SENTINEL, LABEL ARCHIVE nebo TEKLYNX CENTRAL.

Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole