Evropa (česky)
Barcode better

V TEKLYNX věříme, že software pro značení čárových kódů není pouze něčím, co si koupíte. Jedná se o integrované technologické řešení, díky němuž vaše společnost funguje.

Podpora

Video: Produkty 2019 jsou zde!

Produkty TEKLYNX 2019 jsou zde!

Produkty 2019 jsou zde!

 

Zjistěte co je nového, navržená pro podporu toho, co se skrývá za čárovým kódem.

 

Klikněte zde ke stažení bezplatné, 30denní zkušební verze TEKLYNX 2019 LABEL MATRIX, LABELVIEW nebo CODESOFT. Pro vyžádání demoverze SENTINEL nebo LABEL ARCHIVE, klikněte zde.

 

 
Přepis videa Přepis videa
PŘEPIS VIDEA

Představujeme softwarová řešení pro značení čárovými kódy TEKLYNX 2019: navržena pro podporu toho, co se skrývá za čárovým kódem. Navržena tak, aby vás podpořila.

 

Protože software pro značení čárovými kódy není jen něco, co si koupíte – je to integrované řešení, díky kterému vaše společnost funguje. 

 

Chápeme, že náš software musí fungovat ve vašem technologickém prostředí. Se softwarem 2019:

 

  • získáte větší bezpečnost a klid díky přidané kompatibilitě s OS Windows Server 2019 a šifrování TLS 1.2.
  • Jakmile nainstalujete řešení pro značení TEKLYNX 2019, naše nová funkce uchování personalizovaných nastavení znamená, že už nikdy nebudete u budoucích aktualizací muset znovu nastavení opakovat ... to vám ušetří čas.

 

Software TEKLYNX 2019 také představuje funkce pro automatizaci opakujících se manuálních kroků, které vám umožní redukovat počet chyb, lépe značit a rychleji tisknout: 

 

  • Snadno udržujte soulad s GS1 pomocí našeho aktualizovaného průvodce krok za krokem pro čárové kódy GS1 a vylepšené rozhraní průvodce GS1.
  • Využijte naší nové funkce přizpůsobení velikosti do rámečku a nastavte rozměry čárového kódu tak, aby odpovídaly DPI stránky/tiskárny.
  • Ujistěte se, že to, co jste navrhli na obrazovce, je to, co uvidíte v době tisku, a využijte nově aktualizovaných nativních ovladačů tiskáren pro skutečný WYSIWYG tisk.
  • Naše vylepšená funkce Portwatch usnadňuje automatické shromažďování dat z váhy, skeneru nebo jiného zařízení a spouští tisk.
  • V roce 2019 umožňuje nový a vylepšený Form Designer a Form Editor TEKLYNX oddělit uživatele, kteří navrhují, od uživatelů, kteří tisknou, tím, že organizují zadávání a řízení údajů doby tisku. To pomáhá redukovat počet chyb na štítcích a vytváří ideální tiskový proces.

 

S více než 750 000 zákazníky po celém světě jsme již viděli tisíce způsobů, jakými vytvářet a tisknout čárové kódy. Ale víme, že nejlepší způsob je ten, který vaši společnost připraví na úspěch.

 

Aby vaše společnost fungovala lépe, spojte se se společností, která pracuje stejně tvrdě jako vy.  Společnost, která vám pomůže čárových kódů využívat lépe.

 

Vyžádejte si bezplatnou demoverzi softwarových řešení pro značení čárovými kódy TEKLYNX 2019 ještě dnes. Navržena tak, aby podporovala to, co se skrývá za čárovými kódy. Navržena tak, aby vás podpořila.

 

TEKLYNX. Barcode Better. 

 

Produkty Barcode Better with TEKLYNX 2019

Produkty TEKLYNX 2019, navržené tak, aby podporovaly to, co stojí za čárovými kódy, vás připraví na úspěch nyní i do budoucna. Tiskněte rychleji, automatizujte opakující se manuální kroky a zamezte chybám s TEKLYNX 2019.

Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Neshodují se
Povinné pole Neplatný
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný

Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole Příliš dlouhý. Omezení na 250 znaků. Neplatný
POZNÁMKA:  Instalační soubor se zkušební verzí se nestáhne ihned po odeslání formuláře. Na váš e-mail bude odeslán odkaz k jeho stažení.
Povinné pole