Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Wideo: Korzystanie z programów Form Editor oraz Form Designer

Korzystanie z programów Form Editor oraz Form Designer

Zaprojektuj idealny proces drukowania z wykorzystaniem formularzy

 

Form Editor:

  • Uruchamiany w ramach projektanta etykiet
  • Standardowa funkcja LABELVIEW i CODESOFT

 

Form Designer:

  • Uruchamiany poza projektantem etykiet
  • Dodatek do LABELVIEW i CODESOFT

 

Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatną, 30-dniową wersję próbną LABELVIEW lub CODESOFT.

 

Więcej informacji na temat korzystania z formularzy można znaleźć we wpisach na blogu.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA WIDEO

Zaprojektuj idealny proces drukowania etykiet z wykorzystaniem formularzy LABELVIEW i CODESOFT 2019. Opinie klientów uzyskane przez naszą globalną bazę instalacyjną doprowadziły do stworzenia Form Editor i ulepszeń Form Designer, które umożliwiają efektywne drukowanie niestandardowych etykiet.

 

Wprowadzony w LABELVIEW i CODESOFT 2019 nowy i ulepszony Form Editor i Form Designer umożliwiają oddzielenie użytkowników projektujących od użytkowników drukujących poprzez organizowanie wprowadzania i kontroli danych dotyczących czasu wydruku. Pomaga to ograniczyć błędy etykiet i egzekwować idealny proces drukowania.

 

Form Editor jest wbudowany w projektanta etykiet i umożliwia wymuszanie reguł wprowadzania danych dla drukujących użytkowników, zapewniając prawidłowe formatowanie danych przez cały czas. Używaj aplikacji Form Editor, aby dodać menu rozwijane, pola o rosnącej wartości, suwaki i wiele innych elementów. Dostosowanie formularza czasu wydruku za pomocą aplikacji Form Editor pomaga egzekwować idealny proces drukowania.

 

Form Designer to narzędzie, które jest dostępne bez konieczności uruchamiania LABELVIEW lub CODESOFT, chroniące szablony etykiet przed niezamierzonymi zmianami. Eliminuje to liczbę kroków dla drukujących użytkowników, jednocześnie zmniejszając stres dla tych, którzy potrzebują dużo czasu na stworzenie szablonów etykiet.

 

Opracowaliśmy Form Editor i Form Designer, aby zapewnić użytkownikowi kontrolę nad opracowaniem idealnego procesu drukowania i spokój ducha, gdy wie, że proces etykietowania jest skuteczny.

 

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej, aby już dziś dowiedzieć się, w jaki sposób Form Editor i Form Designer w LABELVIEW i CODESOFT 2019 mogą pomóc w tworzeniu lepszych kodów kreskowych.

Korzystaj z kodów kreskowych jeszcze lepiej z produktami TEKLYNX 2019

Pobierz próbną wersję LABELVIEW lub CODESOFT, aby wypróbować ulepszoną aplikację Form Designer i nowy Form Editor.

Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
UWAGA:  Plik instalacyjny wersji próbnej nie będzie pobrany natychmiast po przesłaniu formularza. Link do pliku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail.
Wymagane pole