Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film: Programy SENTINEL i LABEL ARCHIVE 2021 już są dostępne!

Programy SENTINEL i LABEL ARCHIVE 2021 już są dostępne!

Programy SENTINEL i LABEL ARCHIVE 2021 już są dostępne!

 

Sprawdź co nowego w produktach TEKLYNX 2021 do zarządzania etykietami dla przedsiębiorstw, które zostały stworzone dla lepszych połączeń.

 

Kliknij tutaj, aby poprosić o wersję demonstracyjną programów SENTINEL lub LABEL ARCHIVE 2021.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA WIDEO

Co oznaczają lepsze połączenia w obrębie łańcucha dostaw?   

 

Wszystko.   

 

Dzięki trwałym połączeniom z organizacjami, informacjami oraz pracownikami Twoja firma staje się skutecznie działającym elementem łańcucha dostaw. Dzięki połączeniom producenci żywności są w stanie zapewnić lepsze bezpieczeństwo produktów, producenci leków mogą lepiej przetwarzać leki ratujące życie, zaś firmy z sektora handlu detalicznego – dostarczyć idealny prezent na specjalną okazję – i o wiele więcej…

 

Firma TEKLYNX rozumie, jak ważne są te połączenia.     

 

Przedstawiamy rozwiązania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX 2021, stworzone dla lepszych połączeń. 

 

W firmie o tak kluczowym znaczeniu jak Twoja awarie systemu są niedopuszczalne. Właśnie z tego powodu opracowaliśmy wersję 2021 rozwiązania automatyzacji druku TEKLYNX SENTINEL, która pozwala zachować nieprzerwaną łączność. Dzięki nowej funkcji automatycznego serwera zapasowego program SENTINEL natychmiast wykrywa awarię serwera głównego w Twojej organizacji oraz sprawia, że serwer zapasowy zaczyna działać jako serwer podstawowy. Dzięki programowi SENTINEL 2021 nie musisz się już martwić przestojami w procesie etykietowania. 

 

Posiadanie ścieżki audytu procesu etykietowania jest niezbędne do zachowania zgodności z przepisami branżowymi i uniknięcia błędów. Dzięki LABEL ARCHIVE 2021, programowi TEKLYNX służącemu do zapewniania bezpieczeństwa i identyfikowalności etykiet, możesz uzyskać dostęp do historii etykiety od początku do końca za pośrednictwem nowego, ulepszonego interfejsu LABEL ARCHIVE WEB. Unowocześniony interfejs zapewnia łatwiejszą nawigację i lepszą dostępność, dzięki czemu możesz śledzić swoje etykiety od zgłoszenia zapotrzebowania, poprzez projektowanie aż po drukowanie.  

 

Kody kreskowe są bardzo małe, stanowią jednak jeden z ważnych punktów łączących Cię z żywnością, którą kupujesz, lekami, których potrzebujesz oraz paczkami, które odbierasz – łańcuch dostaw nie jest w stanie funkcjonować bez nich. Możesz polegać na produktach TEKLYNX 2021, jeśli chodzi o bezpieczeństwo połączeń.  

 

Poproś o bezpłatną wersję demonstracyjną już dziś, aby zobaczyć rozwiązania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX 2021 w działaniu. 

 

Nasze produkty 2021 są tworzone z myślą o łączności, ponieważ lepsze połączenia oznaczają lepsze kody kreskowe. 

Kontakt

Oprogramowanie do przemysłowego zarządzania etykietami

 

Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o bezpłatną konsultację dotyczącą oprogramowania SENTINEL, LABEL ARCHIVE lub TEKLYNX CENTRAL.

Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole