Europa (Polski)
Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Wsparcie

Film wideo: Produkty na rok 2019 są już dostępne!

Produkty TEKLYNX 2019 są już dostępne!

Produkty na rok 2019 są już dostępne!

 

Sprawdź co nowego – rozwiązania opracowane, aby wspierać wszystkie elementy stojące za kodem kreskowym.

 

Kliknij tutaj, aby pobrać 30-dniową wersję próbną oprogramowania TEKLYNX 2019 LABEL MATRIX, LABELVIEW lub CODESOFT. Aby poprosić o wersję demonstracyjną programu SENTINEL lub LABEL ARCHIVE, kliknij tutaj.

 

 
Transkrypcja filmu Transkrypcja filmu
TRANSKRYPCJA FILMU

Przedstawiamy oprogramowanie do obsługi etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX 2019: rozwiązania opracowane, aby wspierać wszystkie elementy stojące za kodem kreskowym. Opracowane, by zapewnić Ci wsparcie.

 

Ponieważ oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem – jest to zintegrowane rozwiązanie, dzięki któremu działa Twoja firma. 

 

Rozumiemy, że nasze oprogramowanie musi działać w Twoim środowisku technologicznym. Z oprogramowaniem wprowadzanym w roku 2019:

 

  • Zyskujesz zabezpieczenia i spokój ducha, korzystając z dodatkowej zgodności z systemem operacyjnym Windows Server 2019 oraz szyfrowania TLS 1.2.
  • Po zainstalowaniu rozwiązania TEKLYNX 2019 do obsługi etykiet możesz użyć naszej nowej, funkcji zachowywania spersonalizowanych ustawień – dzięki niej już nigdy nie będzie konieczne ponowne wprowadzanie ustawień w przypadku przyszłych aktualizacji... co przekłada się na znaczną oszczędność czasu.

 

Oprogramowanie TEKLYNX 2019 wprowadza również funkcje umożliwiające automatyzację wysoce powtarzalnych kroków wykonywanych ręcznie. Dzięki temu możesz zredukować liczbę błędów, realizować lepsze etykiety i drukować szybciej: 

 

  • Możesz z łatwością utrzymać zgodność z normą GS1, korzystając ze zaktualizowanego kreatora krok po kroku dla kodów kreskowych GS1 oraz poprawionego interfejsu kreatora GS1.
  • Wykorzystaj naszą nową funkcję dopasowania do ramy, aby ustawić wymiary kodu kreskowego zgodnie z DPI strony/drukarki.
  • Upewnij się, że wydruki będą zgodne z projektami na ekranie, korzystając z naszych zaktualizowanych, natywnych sterowników drukarek zapewniających prawdziwy druk WYSIWYG.
  • Nasza poprawiona funkcja Portwatch jeszcze bardziej ułatwia automatyczne zbieranie danych z wagi, skanera lub innego urządzenia w celu wyzwalania drukowania.
  • W roku 2019 nowe i poprawione rozwiązania TEKLYNX Form Designer i Form Editor umożliwiają oddzielanie użytkowników zajmujących się projektowaniem od użytkowników zajmujących się drukowaniem poprzez organizację wpisów z danymi czasu drukowania i sterowanie. W ten sposób redukuje się liczbę błędnych etykiet i wymusza idealny przebieg procesu drukowania.

 

Obsługując ponad 750 000 klientów na całym świecie, poznaliśmy tysiące sposobów na tworzenie i drukowanie kodów kreskowych. Jednocześnie wiemy, że najlepsza metoda to taka, która zapewnia Twojej firmie sukces.

 

Nawiąż współpracę partnerską z firmą, która pracuje tak samo ciężko, aby zapewnić jeszcze lepsze działanie Twojej firmy.  Firma, dzięki której będziesz używać kodów kreskowych jeszcze lepiej.

 

Poproś o bezpłatną demonstrację rozwiązań z zakresu etykiet z kodami kreskowymi TEKLYNX 2019. Rozwiązania opracowane, aby wspierać wszystkie elementy stojące za kodem kreskowym. Opracowane, by zapewnić Ci wsparcie.

 

TEKLYNX. Barcode Better. 

 

Korzystaj z kodów kreskowych jeszcze lepiej z produktami TEKLYNX 2019

Rozwiązania opracowane, aby wspierać wszystkie elementy stojące za kodem kreskowym – produkty TEKLYNX 2019 zapewniają sukces teraz i w przyszłości. Drukuj szybciej, automatyzuj powtarzalne kroki ręczne i zapobiegaj błędom z TEKLYNX 2019.

Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Brak dopasowania
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
UWAGA:  Plik instalacyjny wersji próbnej nie będzie pobrany natychmiast po przesłaniu formularza. Link do pliku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail.
Wymagane pole