GS1-128 Lojistik Etiket Yazılımı


Yönetmelik: GS1 Lojistik Etiketleme

Endüstri: Nakliye ve Lojistik

gs1-128 logistic label softwareİmalatçılar, malzeme tedarikçiler ve perakendeciler için malların akışını yönetmek amacıyla Consumer Product Goods (CPG) tedarik zincirine, Lojistik Hizmet Sağlayıcılarına ve taşıyıcılara güvenir.

GS1 Standard International Logistic Label (STILL) tüm lojistik ünitelerin izlenebilirliğine yönelik kullanılan barkodlar için dünya çapında bir referans noktası olarak geliştirilmiştir. Tedarik zincirinde hareket ederken lojistik ünitelerin ardışık yeniden etiketlenmesini önler ve tek bir lojistik etiketin kullanılması avantajını sunar.

Her bir lojistik ünite Serial Shipping Container Code (SSCC) denilen standart tanımlama numarasıyla eşsiz olarak tanımlanır. Ayrıca lojistik ünite ticari öge olarak addedilirse, Global Trade Item Number (GTIN) ile tanımlanabilir.

Lojistik Etiket, palet ve lojistik ünite içeriği hakkındaki diğer bilgiler için SSCC'yi göstermek amacıyla GS1-128 barkodlarını kullanır ayrıca izleme ve ünitenin fiziksel hareketini izlemeye imkan tanımak için taranabilir. Bu özellik sevkiyat yolu, otomatik teslim alma ve çapraz sevkiyat gibi çeşitli uygulamaların yürütülmesine olanak sağlar.

gs1 128 logistic label software

TEKLYNX Yazılımı'ndaki GS1 Lojistik Etiketi 

Hemen şimdi ücretsiz TEKLYNX' GS1-128 Lojistik Etiket Yazılımı tanıtımını talep edin!