Europa (Polski)
Wybierz lokalizację

Wybierz swoją lokalizację i język, aby korzystać z najlepiej przystosowanej strony internetowej

Barcode Better

W firmie TEKLYNX wierzymy, że oprogramowanie do obsługi kodów kreskowych nie jest tylko nabywanym produktem. Jest to zintegrowane rozwiązanie technologiczne, które umożliwia działanie Twojej firmie.

Integracja procesów etykietowania z systemem ERP

• 75% redukcja czasu rozwoju szablonów etykiet i kosztów pracy.
• A 50% redukcja liczby błędów etykietowania i powiązanych zwrotów od klientów.
• Znaczny wzrost zysków.

Brzmi interesująco?

To prawdziwe rezultaty, których doświadczyli klienci TEKLYNX po zintegrowaniu systemu ERP ze swoim systemem etykietowania. Ta integracja poprawia wydajność poprzez utworzenie wspólnej bazy danych i interfejsu użytkownika, który umożliwia pełny dostęp do danych w organizacji. Etykiety można drukować szybko i z minimalnym prawdopodobieństwem wystąpienia błędu.

 

 

Rozwiązania TEKLYNX można zintegrować z dowolnym systemem ERP, w tym Enterprise IQ, Epicor, Global Shop Solutions, IFS, Infor, IQMS, Microsoft Dynamics, NetSuite, Oracle JD Edwards, Sage, SAP, SYSPRO i wieloma innymi.

 

Jesteśmy tu po to, aby pomóc z integracją z systemem ERP, przemysłowym zarządzaniem etykietami oraz zwiększaniem wydajności systemów etykietowania. Wypełnij ten krótki formularz poniżej, aby rozpocząć konwersację. Przedstawiciel firmy TEKLYNX skontaktuje się z Tobą.

Kontakt

Jesteśmy tu po to, aby pomóc z integracją z systemem ERP, przemysłowym zarządzaniem etykietami oraz zwiększaniem wydajności systemów etykietowania. Wypełnij ten krótki formularz, aby rozpocząć konwersację. Przedstawiciel firmy TEKLYNX skontaktuje się z Tobą.

Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Nieważne
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole
Wymagane pole Zbyt długo. Limit: 250 znaków. Nieważne
Wymagane pole